תפריט
פורד ראשית 2

ביטוח פורד

ביטוח פורד – כול המידע והשוואת מחירים

מעוניינים לקבל הצעת ביטוח רכב מותאמת לפורד ? מלא את הטופס משמאל לקבל הצעות מיוחדות לביטוח סיטרואן ממספר חברות ביטוח רכב לפורד .

השירות ניתן חינם וללא התחייבות

ביטוח פורד – Ford

דגמי הפורד הנמכרים בישראל רכשו אמינות והתקבלו באהדה בקרב צרכני דגמיהם. חברת פורד היא יצרנית כלי רכב שבסיסה בארצות הברית הנחשבת בין הגדולות ביותר בעולם, מייסדה הינו הנרי פורד שהקים את החברה בשנת 1903. חברת דלק מוטורס היא החברה היבואנית של כלי הרכב מסוג פורד לארץ ומרגע פועלה הפכו כלי הרכב מסוג פורד בארץ לנחשבות ביחד עם דגמי הלינקולן של החברה.

ביטוח פורד נחשב כיקר וקיימות הצעות רבות מסוכנויות ביטוח רבות לנהגים אודות ביטוח פורד.

ישראביט למשל מציעה מחירים שוברי שוק בביטוח פורד, מגדל ביטוחי רכב מציעה את כל מגוון הביטוחים לבצע בעסקה אחת כוללת עמה וכדומה.

לפיכך ניתן לראות כי בעקבות התחרותיות הגבוהה בין סוכנויות הביטוח השונות ביטוח פורד ראוי כי יעשה תוך שיקולי כדאיות והשוואות מחירים בין הסוכנויות השונות.

איך עושים ביטוח פורד ?

ענף ביטוחי הרכב הינו ענף לא נאמן ובכל שנה מומלץ לקיים השוואת מחירים בין סוגי הביטוחים השונים העלולים לחסוך למבטח מאות ואלפי שקלים מדי שנה. אתר זאפ למשל מאפשר למבטחי ביטוח פורד לבצע השוואת מחירים בין סוכנויות ביטוח שונות ומבצע פירוט מלא אודות הפוליסות השונות כמו גם השוואת גובה המחירים.

קיימות הנחות שניתן למצוא בהצטרפות לחברות ביטוח שונות כמו "הנחה בפרסומת" ועוד. הצעות המחיר לפורד 2007 בביטוח ישיר בעבור ביטוח פורד, הייתה זולה במיוחד והצעות ביטוח מקיף לרכב מסוג פורד פוקס 2007 שהתבצעו טלפונית היו בסביבות ה3000 ₪.

הסקרים שבוצעו הראו כי קיימים פערים משמעותיים בפנייה לחברות באמצעים שונים ובקבלת הטבות או הנחות שונות וכי קיים לבצע סקר שוק לפני מימוש אופציית ביטוח פורד ולא לממשו אוטומטית כבכל שנה.

השוואות מחירי ביטוח פורד

בדירוג מחירי ביטוח פורד הנעשה בין חברות הביטוח השונות באמצעות "המבחן של המדינה" נמצא כי איחוד במקום הראשון במחירו לפני הנחות והטבות הכלולות במו"מ בין המבטח לחברת הביטוח, בעלות של 4398 ₪ בעבור כלי רכב מסוג פורד פוקוס 2005 לעומת חברת הביטוח 9 מליון במקום האחרון המציעה ביטוח פורד במחיר של 4,987 ₪.

 

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

חברת שליחויות

חברת שליחויות או שליח פרטי?

אם גם אתם מתלבטים בין חברת שליחויות לשליח פרטי ושוברים את הראש מה הכי ישתלם עבורכם, איפה תקבלו שירות אישי ומוקפד ומה ישרת את האינטרסים

זוגיות מוצלחת

הכול על פיקאפ

חיי הרווקות הסוערים כוללים גם ערבים חד פעמיים. על מנת שהם יהפכו לטובים ביותר ומשופרים, כל שעלייך לעשות הוא לרכוש את התרופות הטבעיות של חברת

עיר טירות

מסמכים חשובים לקראת הטיסה לפראג

פראג מהווה את אחד היעדים הבולטים לחופשה בחו"ל, ולכן יש להתכונן מראש למסמכים אותם תצטרכו להגיש. להלן כל הפרטים מפי המומחים של חברת קושר בוקינג.

חוות דעת

אבחונים – המדריך המלא

בשנתיים האחרונות סוערת מדינת ישראל בעקבות המקרה של אמיר פרישר גוטמן ז"ל, אשר משפחתו טוענת כי נפל פגם באבחון המחלה שלו. לא מדובר במקרה בודד,