תפריט
פורד ראשית 2

ביטוח פורד

ביטוח פורד – כול המידע והשוואת מחירים

מעוניינים לקבל הצעת ביטוח רכב מותאמת לפורד ? מלא את הטופס משמאל לקבל הצעות מיוחדות לביטוח סיטרואן ממספר חברות ביטוח רכב לפורד .

השירות ניתן חינם וללא התחייבות

ביטוח פורד – Ford

דגמי הפורד הנמכרים בישראל רכשו אמינות והתקבלו באהדה בקרב צרכני דגמיהם. חברת פורד היא יצרנית כלי רכב שבסיסה בארצות הברית הנחשבת בין הגדולות ביותר בעולם, מייסדה הינו הנרי פורד שהקים את החברה בשנת 1903. חברת דלק מוטורס היא החברה היבואנית של כלי הרכב מסוג פורד לארץ ומרגע פועלה הפכו כלי הרכב מסוג פורד בארץ לנחשבות ביחד עם דגמי הלינקולן של החברה.

ביטוח פורד נחשב כיקר וקיימות הצעות רבות מסוכנויות ביטוח רבות לנהגים אודות ביטוח פורד.

ישראביט למשל מציעה מחירים שוברי שוק בביטוח פורד, מגדל ביטוחי רכב מציעה את כל מגוון הביטוחים לבצע בעסקה אחת כוללת עמה וכדומה.

לפיכך ניתן לראות כי בעקבות התחרותיות הגבוהה בין סוכנויות הביטוח השונות ביטוח פורד ראוי כי יעשה תוך שיקולי כדאיות והשוואות מחירים בין הסוכנויות השונות.

איך עושים ביטוח פורד ?

ענף ביטוחי הרכב הינו ענף לא נאמן ובכל שנה מומלץ לקיים השוואת מחירים בין סוגי הביטוחים השונים העלולים לחסוך למבטח מאות ואלפי שקלים מדי שנה. אתר זאפ למשל מאפשר למבטחי ביטוח פורד לבצע השוואת מחירים בין סוכנויות ביטוח שונות ומבצע פירוט מלא אודות הפוליסות השונות כמו גם השוואת גובה המחירים.

קיימות הנחות שניתן למצוא בהצטרפות לחברות ביטוח שונות כמו "הנחה בפרסומת" ועוד. הצעות המחיר לפורד 2007 בביטוח ישיר בעבור ביטוח פורד, הייתה זולה במיוחד והצעות ביטוח מקיף לרכב מסוג פורד פוקס 2007 שהתבצעו טלפונית היו בסביבות ה3000 ₪.

הסקרים שבוצעו הראו כי קיימים פערים משמעותיים בפנייה לחברות באמצעים שונים ובקבלת הטבות או הנחות שונות וכי קיים לבצע סקר שוק לפני מימוש אופציית ביטוח פורד ולא לממשו אוטומטית כבכל שנה.

השוואות מחירי ביטוח פורד

בדירוג מחירי ביטוח פורד הנעשה בין חברות הביטוח השונות באמצעות "המבחן של המדינה" נמצא כי איחוד במקום הראשון במחירו לפני הנחות והטבות הכלולות במו"מ בין המבטח לחברת הביטוח, בעלות של 4398 ₪ בעבור כלי רכב מסוג פורד פוקוס 2005 לעומת חברת הביטוח 9 מליון במקום האחרון המציעה ביטוח פורד במחיר של 4,987 ₪.

 

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

הגם יפיפה

אפריקה: מדריך לטיול יום מאתגר

מעוניינים לתכנן טיול יוקרתי באפריקה? ובכן, להלן המדריך המלא לטיול יום מאתגר באדיבות חברת אפריקני,החברה המובילה כיום בתחום הפקה וארגון של טיולי יוקרה ליבשת. הפרטים

דלת של בית

איך להחליף צילינדר

קיימים שלל מקרים בהם מומלץ להחליף צילינדר בבית, וחלקם הם למשל תרחישים בהם פורצים לביתנו. לאחר פריצה, אנשים מחליפים את הצילינדר של הדלת ונהנים שוב

עיצוב מיוחד

כיצד לטפל ביהלומים באופן שוטף

אחד האוספים שלעולם לא נמאס להגדיל אותו, הינו אוסף התכשיטים של כל אישה. האוסף הזה מצטבר עם השנים וכולל טבעות יהלומים, שרשראות, עגילים, טבעות זהב