חיפוש

ביטוח רכב

ברוכים הבאים לאתר ביטוח רכב הגדול במדינה

יותר מ – 80% מכלל האוכלוסייה משלמים על ביטוח הרכב 42% יותר ממה שהם יכולים לשלם. אל תהיה חלק מהנתון הזה! אנחנו נדאג שפרטייך יעברו בצורה חסויה אל יועץ מקצועי בתחום ביטוח רכב, אשר ייתן לך שיחת ייעוץ ויענה על שאלותייך בחינם!

ביטוח רכב

כל מה שרצית לדעת על ביטוח רכב

פוליסות ביטוח רכב הוא תחום סבוך ומורכב ביותר. חברות הביטוח הגדולות במשק הישראלי מציעות ללקוח מבחר של הטבות, הנחות וחבילות אטרקטיביות במיוחד על מנת לזכות באמונם ולהביא אותם לידי כך שירכשו פוליסת ביטוח רכב בחברת הביטוח שלהם. כל נהג או נהגת בישראל מחויבים לרכוש פוליסת ביטוח רכב בטרם עליית רכבם לכביש. פוליסת ביטוח רכב זו מבטיחה למעשה את בטחונו של הנהג, נוסעיו והולכי הרגל ברחובות. ניתן לחלק את סוגי פוליסות ביטוח רכב לשלושה: ביטוח רכב חובה, ביטוח רכב מקיף וביטוח רכב צד שלישי או צד ג'. פוליסת ביטוח החובה לרכב הינו הביטוח היחיד המחויב על פי חוק מדינה ואדם שאין ברשותו פוליסה זו ייענש במלוא חומרת הדין. ביטוח חובה נותן כיסוי במקרים של נזקי גוף לנהג, נוסעיו ולהולכי רגל שנפגעו מהרכב המבוטח. ביטוח מקיף וביטוח צד ג' נותן מענה במקרה של נזקים לרכוש של צד שלישי.

מסלולי רכישה של פוליסות ביטוח רכב:

קיימים שלושה דרכים מרכזיות שבהם ניתן לרכוש פוליסות ביטוח רכב: דרך סניפי חברות הביטוח השונות, באמצעות סוכנויות ביטוח רכב, בעזרת סוכן ביטוח וברשת האינטרנט.

רכישה בסניפי חברות הביטוח – דרך פשוטה שמצריכה לא מעט טרחה וזמן, היא לגשת לאחד מסניפי חברות הביטוח השונות הממוקמות בדרך כלל בערים הגדולות ולהתעניין במקום לגבי רישת פוליסת ביטוח רכב כשהמטרה בסופו של דבר היא לרכוש פוליסה במקום.

רכישה באמצעות סוכנויות הביטוח הפזורות ברחבי הארץ – סוכנויות הביטוח משמשות מעין גוף מיצג בין הלקוח לבין חברות הביטוח עימן הן עובדות. תפקידן למכור ללקוח את פוליסות ביטוח רכב המתאימות ביותר לצרכי הלקוח על פי נתוניו האישיים. בנוסף סוכנויות הביטוח אחראיות לעשות בשביל את הלקוח את כל העבודה השחורה, למשל עבודת הניירת המייגעת, חותמות ועוד. העובדה כי סוכנויות הביטוח עובדות לרוב עם מספר רב של חברות ביטוח מאפשרת להם להציע ללקוח מחירים מוזלים והטבות משתלמות ביותר.

רכישה באמצעות סוכן שטח – דרך נוספת לרכישת פוליסת ביטוח רכב היא להתקשר ולהזמין הביתה סוכן ביטוח מקצועי ומיומן. סוכני השטח של חברות הביטוח פזורים ממטולה בצפון ועד אילת בדרום. התועלת בסוכן בשר ודם היא ברורה, סוכן השטח יפרט את כל המרכיבים השונים בפוליסת ביטוח הרכב, יענה על שאלותיכם ואף יתאים לכם את פוליסת ביטוח הרכב בהתאם לצרכים ולנתונים האישיים של כל לקוח. יש לזכור כי סוכן ביטוח עובד על עמלות מכירה ולכן לעיתים פוליסת הביטוח תהיה יקרה מעט יותר כבמחיר כלול גם עמלת תיווך.

רכישה באמצעות רשת האינטרנט – חברות הביטוח גילו את הפוטנציאל השיווקי הבלתי מוגבל הקיים באינטרנט. כעת ניתן לרכוש פוליסת ביטוח רכב בדרך קלה, חסכונית ופשוטה דרך אתרי חברות הביטוח השונות באינטרנט. מה שצריך לעשות הוא להשאיר פרטים אישיים, נתוני הנהג והרכב ותוך זמן קצר תקבל מספר הצעות מחיר משתלמות למחשב האישי שלך וכל מה שנשאר לך לעשות הוא לבחור בפוליסה שהכי מתאימה לך.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
כפל ביטוח
לחסוך כסף עם בדיקת כפל ביטוחים

בדיקת כפל ביטוחים היא בדיקה שגרתית מומלצת אחת לשנתיים וחצי. מבצעים אותה כדי למצוא ביטוחים כפולים או לא רלוונטיים וכך חוסכים בתשלומים מיותרים. איך ואיפה

קרא עוד »
מבנה משותף
מה הוא ביטוח מבנה משותף?

שמעתם על ביטוח מבנה משותף ולא ידעתם מה זה אומר? קבלו את המאמר המקצועי שיעשה לכם סדר בכל מה שקשור לביטוח מבנה משותף, הכיסוי שהוא

קרא עוד »
הר ביטוח
מה זה "הר הביטוח"?

אם אכפת לכם מתיק הביטוח שלכם, סביר להניח שכבר שמעתם על הר הביטוח. אתר הר הביטוח הוקם על מנת לאפשר למבוטח לקבל מידע על תיק

קרא עוד »