חיפוש

בנק אדנים

בנק אדנים משכנתאות

אדנים למשכנתאות נוסד בשלהי שנות ה-60 וכיום הוא מקבוצת בנק המזרחי. בנק אדנים צבר את מומחיותו במספר תחומים מוגדרים והוא אינו חולש על כל תחומי הבנקאות הקלאסיים. ההתמחות המרכזים של אדנים הוא מתן משכנתאות והלוואות לדיור לסוגיו.

מלבד מתן משכנתאות מציע בנק אדנים הלוואות כמעט לכל מטרה, החלה מרכישת רכב, טיול ארוך לחו"ל, לימודים וכמובן קניית מגרש, בית או דירה. מדובר בדירות חדשות, דירות יד שנייה, הלוואה לצורך שיפוצים והלוואות לרכישת מקום לעסק. דרך הבנק יכולים גם זכאי הדיור לקבל את ההלוואה המגיעה להם ממשרד השיכון וזאת לאחר הצגת נתונים וניתוחם בבנק אדנים. אגב, את בדיקת הזכאות ניתן לבצע בעצמכם באמצעות האינטרנט.

גם קבלנים מקבלים סיוע מבנק אדנים והם זוכים לליווי פיננסי צמוד וסיוע במסגרת פרויקטים גדולים. במסגרת הזו מתנהלים פרויקטים בכל רחבי הארץ בהצלחה מרובה.

אדנים למשכנתאות: אתם מנהלים את המשכנתא שלכם !

מה שמבדל את אדנים למשכנתאות מיתר הבנקים הוא ההצעה הייחודית לניהול משכנתא באופן עצמאי. מה זה אומר ?

את המשכנתא שלך אתה מנהל כמו תיק השקעות רגיל לחלוטין. אתה יכול לעבור בכל זמן נתון בין מסלולי ההלוואה, כך שתוכל לנוע באמצע הדרך בין משכנתא צמודה למדד בריבית משתנה כל השנה להלוואה צמודת מט"ח, הלוואת פריים ועוד. באדנים מכנים זאת משכנתא עם פתק החלפה. את ההחלפות מבצעים במהלך שנות פירעון ההלוואה. והדבר המדהים הוא, שאפילו לא צריך להגיע לבנק לצורך השינוי.

לשם ביצוע שינוי המסלול אין אפילו צורך בשינוי בטחונות והתנאים להלוואה המוחלפת נקבעים על בסיס עוגן ידוע מראש כבר מרגע שלקחתם את משכנתא הראשונה.

בהנהלת בנק אדנים למשכנתאות טוענים כי חופש המעבר בין מסלולים הוא חיוני כשמדובר בהתחייבות כל כך גדולה כמו נטילת משכנתא לבית או דירה. כך, לקוחות הבנק יכולים, מתי שירצו למחזר את ההלוואה ולמשל, כשהריבית משתנה ועולה בקצב מדאיג, הם יכולים לעבור מיידית להלוואה בריבית קבועה ובטוחה יותר כשהיא קורצת כמובן. כך יורדות עלויות הפירעון החודשי וגם עלות המשכנתא בכלל יורדת והלקוח יכול לנשום לרווחה.

בדרך זו יוכלו נוטלי המשכנתא להתחיל הלוואה בריבית פריים בזמן שהיא נמוכה יחסית, כשהפריים עולה הם יעברו למסלול צמוד מדד וגם יוכלו להחליף מטבעות בכל זמן אטרקטיבי – ממש כמו ניהול תיקי השקעות אבל בסכומים גדולים הרבה יותר מתיק ממוצע.

יוזמה נוספת של אדנים למשכנתאות היא פרויקט "פעמונים" – ליווי משפחות נזקקות בדרך לשיקום כלכלי מלא. במסגרת הפרויקט מסבירים אנשי הבנק למשפחות המתחילות בתהליך רכישת הדירה כיצד לבצע את הצעדים הנכונים ואיך לנהוג נכון תוך לקיחת כל המשתנים ובחינה באופן יסודי את כל המסלולים שמציעים הבנקים. המשפחות מבינות כי לקיחת משכנתא היא כנראה הצעד הכלכלי החשוב ביותר שהיא תעשה אי פעם וצריך לנהוג בהתאם.

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
משכנתא
תהליך המשכנתא: מהבקשה ועד לסגירה

תהליך לקיחת משכנתא הוא אחד הדברים החשובים והמשמעותיים ביותר שאדם עושה בחייו. בחירת המשכנתא הנכונה והתנהלות נבונה בתהליך יכולים לחסוך למשפחה המון כסף ומאמץ. כדי

קרא עוד »
מטבעות
כיצד מכינים תלוש שכר?

הכנת תלושי שכר לעובדים מצריכה ידע מקצועי. בתור בעלי עסק המעסיקים עובדים, אתם יודעים כי מדובר בכאב ראש לא קטן. מצאתם חשב שכר מקצועי, הוא

קרא עוד »
דולרים
מה הן הלוואות גמ"ח?

דתות מהוות את אחד מתחומי החיים הכי שנויים במחלוקת. אלו הנמנים בצד של אוהבי הדת, יגידו שהדת מעניקה להולכים בעקבותיה משמעות לחיים, ערכים ואהבת חינם.

קרא עוד »