חיפוש

דברים שחובה שיהיה לכם במחסן גינה

גינה היא השיא של הבית לכן חשוב מאוד לטפח אותה.

הגינה היא המקום להירגע, לנוח וליהנות מזמן איכות משפחתי.

כל אחד יכול לשכור את שירותו שלש גנן מקצועי שיעשה עבורו את עבודות הגינה השונות, אך הרבה יותר חסכוני וכיף לעשות את העבודות האלה בעצמכם.

למה? עבודה טבע היא מעין טרפיה, כמו כן ההשקעה במרחב הפרטי שלכם תגרום לכם להרגיש טוב.

אז אחרי שהשתכנעתם שחשוב שתעבדו בגינה ותספגו קצת שמש, כדאי שיהיה לכם את הכלים הנדרשים, אלו כלי העבודה הבסיסיים ביותר.

סקרנים לשמוע איזה כלים? מה ממש חייב להיות לכל אחד במחסן? נגלה לכם אם תמשיכו לקרוא…

 

מה חובה שיהיה?

  1. ארגז עבודה בסיסי – כולנו מכירים את הארגז המלבני הזה בו מתחבאים כלי עבודה שונים. אפילו ילדים מכירים אותו ומייצרים להם צעצועים בדמותו. בארגז יש כלים בסיסיים ושימושיים – מסמרים, פטיש, מקדחה בסיסית ועוד.
  2. מגרפה – בכל גינה מתאספים עלים או לכלוכים על הרצפה, המגרפה תעזור לכם לאסוף אותם.
  3. מכסחת דשא – אם יש לכם דשא אתם צריכים אותה, ואם אין לכם דשא כדאי שתשתלו כי זה הכי כיף בעולם. המכסחת דואגת ליישר את הדשא אחת לכמה זמן. זה חשוב הן לאסתטיקה והן לבטיחות, כיוון שבדשא גבוהה עולים להתחבא נחשים או מזיקים אחרים.
  4. מכשיר לגיזום – מכשירים גיזום משמשים כל גינה שיש בה שיחים או עצים. אי אפשר לתת לצמחים לגדול ללא שליטה כי הם ישתלטו על החצר וזה יהיה לא אסתטי ולא נוח. לשם כך נוצרו כלי הגיזום – ניתן לקנות מסור חשמלי או מזמרה ידנית. שניהם טובים, אך אם יש לכם עצים עם ענפים עבים עדיף מסור חשמלי.
  5. כפפות – נשמע לכם טיפשי? ממש לא! חשוב לחבוש כפפות בזמן עבודת הגינה כיוון שעלולים להישרט, להיעקץ, להידקר או להינשך חס וחלילה. הכפפות הן כלי בטיחותי בסיסי.
  6. טורייה – נשמע לכם פרה – היסטורי? אולי, אבל זהו מכשיר חשוב ביותר. הטורייה דומה לאת החפירה, היא מאפשרת לחצוב באדמה ולשתול שתילים. מומלץ להחזיק אחת כי שתילים הם בסיס בכל גינה. כל כך כיף שיש צמחי תה ותבלין לקטוף מהם.
  7. מפוח עלים – אם יש לכם בעיה של עלים בגינה אתם חייבים להחזיק מפוח עלים. המפוח יעיף את העלים בקלות ויאפשר לכם לחזור ליהנות מהגינה.

 

סיכום – דברים שחובה שיהיו במחסן

מחסן הוא המקום האידיאלי לאחסן ציוד גינה. חשוב שיהיה לכל אחד ציוד כדי לבצע עבודות בסיסיות. אחזקת ציוד תעלה פחות מהשכרת גנן כל זמן קצר. הגינה היא המרחב שהכי חשוב להשקיע בו בבית לכן כדאי שתחזיקו בכלים הבסיסיים שפורטו לעיל. מחפשים מחסן גינה איכותי וגדול? אז היכנסו לאתר https://idgarden.net.

 

ארגז אדום

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
זרם מים
מה הוא מתקן המים התת כיורי?

בימים האחרונים הרשת גועשת. גולשים רבים מעלים פוסטים בקבוצות פייסבוק שונות ומבקשים לקבל פרטים על מתקן מים תת כיורי כמו זה שהיה בתכנית בישול מוכרת.

קרא עוד »
גידול הידרופוני במרפסת
3 פריטי גינון מומלצים

בין אם רק עכשיו עברתם לדירת חלומותיכם הכוללת גינה אחורית או מרפסת ובין אם יש לכם שטח בבית כבר כמה שנים והבנתם שהגיע הזמן לעשות

קרא עוד »