חיפוש

דפיברילטור מומלץ – המדריך המקיף לקנייה

השוואה בין סוגים שונים של מכשירי דפיברילטור חייבת להיות חלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים. אז באיזה פרמטרים משתמשים על מנת לבצע השוואה אפקטיבית, למה כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע ומה הנתונים שמעידים על כך שמדובר על מכשיר יעיל? הנה כל התשובות.

דפיברילטור הוא מכשיר שתפקידו להחזיר קצב לב לפעולה סדירה. בשביל להשיג את המטרה הזו, דפיברילטור פועל כך שהוא נותן שוק חשמלי ללב. בפועל, מדובר על מכשיר שיש לו שתי אלקטרודות שאותן ניתן להצמיד לגוף החולה בסמיכות ללב ושהיתרונות שלו באים לידי ביטוי באפקטיביות גבוהה, ביעילות מוכחת וכמובן בפעולות החייאה מצילות חיים.

ההצלחה של דפיברילטור הופכת אותו למכשיר שחייב להיות בכל סביבת עבודה או מגורים. לא משנה אם נמצאים במשרד, בבית פרטי או בבניין מגורים משותף, מאוד כדאי להביא בחשבון את היתרונות של דפיברילטור ואת האופן שבו משלבים אותו בשגרה ובחירום. עם זאת, בחירה של דפיברילטור גם מחייבת התייחסות לשיקולים מיוחדים.

 

כל השיקולים שלפיהם כדאי לבחור דפיברילטור

השיקול העיקרי לבחירת דפיברילטור כמכשיר החייאה מציל חיים הוא מידת ההתאמה שלו למטרות שאותן מנסים להשיג. בשביל ליהנות מהיתרונות של מאפייני המכשיר, צריך לשוחח עם בעלי מקצוע ולהגדיר בפניהם את המטרות. לאחר מכן, כדאי גם לבקש הדגמה והצגה של המכשיר כדי לדעת עד כמה הוא יענה על הצרכים גם בשגרה וגם בחירום.

שנית, אפשר להיעזר במפרט הטכני המתואר על ידי היצרן על מנת להשוות בין סוגים שונים של דפיברילטור מומלצים. כאן למשל מוודאים שמדובר על מכשיר החייאה שמגיע עם סוללה וסט מדבקות, כי המדבקות הן חד פעמיות ולאחר כל שימוש צריך להחליף אותן. כמו כן, מבררים בשלב הזה האם יש אחריות על המכשיר, מה אורך חיי הסוללה שלו ועד כמה הוא עמיד בפני נפילות, חבלות ולכלוך.

 

מי יכול לתת המלצות על דפיברילטור וכמה הוא עולה?

כדאי להוסיף למערכת השיקולים המלצות על דפיברילטור. כאן הנושא מעט מורכב מכפי שנהוג לחשוב, כי לא לכל מי שיש דפיברילטור בבית או במשרד גם השתמש בו בעבר. אז כדי לפתור את הבעיה, מקבלים המלצות מבעלי מקצוע משתמשים במידע שיש באתרים אמינים כגון https://met.co.il על מנת לרכז את כל התשובות תחת קורת גג אחת.

מעבר לכך, צריך להשוות בין מכשירי החייאה בכלל ובין דגמי דפיברילטורים בפרט גם לפי המחיר שלהם. אמנם המחיר הוא לא הפקטור היחיד שמכריע כי יותר חשוב שהמכשיר יהיה אפקטיבי, אבל רצוי לבצע תיאום ציפיות ולדעת לכל הפחות מה העלות כוללת בתוכה.

לסיכום, רכישת דפיברילטור היא חלק מתהליך שדורש השקעה של זמן. אבל אם משקיעים את הזמן במקומות הנכונים, מגדילים את הסיכוי לבחירה מושכלת שמוכיחה את עצמה בהצלת חיי אדם.

התקף לב

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
תוספים תזונתיים
כל מה שרציתם לדעת על תוספי תזונה

במהלך תקופות שונות, נהגו להמליץ לנשים ולגברים על אכילה של מזונות מסוימים או נטילה של תוספים שונים, מסיבות שונות שרובן קשורות לבריאות ולחוסרים תזונתיים. במהלך

קרא עוד »
מטבעות
 3 שיטות השתלת שיער וכמה זה עולה

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מתעניינים בנושא של השתלת שיער. השתלת שיער יכולה לעשות את השינוי מאנשים מקריחים שמאבדים מהביטחון העצמי שלהם, לאנשים שבטוחים בעצמם

קרא עוד »