חיפוש

האם חברת ניקיון יכולה לעשות לכם את הכביסה בבית

עוזרת בית או שירותים של חברת הניקיון באופן קבוע יכולים להקל על המשימות הרבות שיש בבית, במיוחד כשמפתחים קריירה לצד גידול ילדים. אלו שירותים מציעים בחברות הניקיון השונות והאם הם כוללים גם כביסה בבית – על כך במאמר הבא.

 

האם חברת הניקיון יכולה לעשות כביסה בבית?

בדרך כלל לחברות ניקיון ישנם שירותים מגוונים שאינם כוללים כביסה בבית אך כמובן שישנן חברות יוצאות דופן שניתן בתשלום נוסף להזמין שירותי כביסה, קיפול וגיהוץ או לחילופין לשלוח את הכביסה למכבסה מקצועית. ישנן עוזרות בית שבעת תיאום הציפיות מבינות שחלק מתפקידן הוא לבצע כביסה ובדומה לכך יש לתאם את הדרישות והצרכים השונים עם חברת ניקיון מראש.

 

אלו שירותים מעניקה חברת הניקיון?

בדרך כלל חברת הניקיון מציעה שירותים שוטפים של ניקוי הרצפה, הסרת האבק, שאיבת שטיחים, ניקוי חלונות, דלתות, ארונות, מקרר וכד'. המחירים משתנים בהתאם לגודל הבית ומספר החדרים ובין אם מדובר על בית קרקע או דירה בבניין משותף. הניקוי מתבצע פעם בשבוע בתיאום מראש ומסוכם מראש לגבי הפעולות השוטפות. בתשלום נוסף ניתן אף לבקש לעשות את הכביסה בבית. כמו כן, חברת הניקיון מציעה שירותים של ניקיון יסודי לבתים לאחר שיפוץ, לפני מעבר לדירה חדשה וטכניקות שונות כמו ליטוש, פוליש, טיפול ברצפת גרניט פורצלן, ריסוס נגד מזיקים, ניקוי ספות יסודי, שטיחים, מזרנים וכן הלאה.

 

מה אתם מחפשים?

לפני שמוצאים את חברת הניקיון האולטימטיבית חשוב לדעת מה אתם מחפשים ולמה אתם זקוקים. האם חברת הניקיון צריכה להתמקד רק בכביסה או בשטיחים, האם תצטרכו רק ניקוי חלונות, פוליש לרצפה או טיפול ברצפת פרקט או גרניט פורצלן, האם השירות הוא סטנדרטי או חורג מהנורמה, האם יש לכם דרישות על שימוש בחומרי ניקוי מיוחדים וכיוצא בזה. בין היתר צריך לבדוק עם חברת הניקיון כמה זמן ייקח לנקות ולכבס מה שאתם רוצים, האם אפשר לשהות בבית בזמן הניקיון ומה המחיר. לאחר הבירור יש לכתוב את סיכומי הדברים ולתאם ציפיות עם החברה לא רק בעל פה ולדעת מה מידת האחריות שלהם לגבי נזקים או על הניקוי עצמו.

 

צוות עובדים מיומן

חשוב לדעת שלחברת הניקיון יש צוות של עובדים ולא תמיד תקבלו את אנשי הניקיון הקבועים למרות שישנן חברות המתגמשות בעניין זה. אפשר לומר שזה דווקא יתרון כי אם איש הניקיון לא מגיע לעבודה מסיבה כלשהיא, חברת הניקיון דואגת מייד למחליף. בכל מקרה חשוב להיות בקשר קבוע עם מנהל הניקיון כדי לקבל את הפרטים של איש הניקיון ולתאם איתו את הצרכים שלכם לשעות עבודתו. בהחלט ניתן לוותר על ניקוי מסוים ובמקומו לקבל עזרה עם הכביסה או לשלם על שעה נוספת ולקבל את השירות במלואו ואת שירותי הכביסה.

מייבש

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
מניעת נזקי מים
איך ניתן למנוע נזקי מים?

נזקי מים יכולים לקרות בכל דירה, גם אם היא חדשה ומשופצת, ובטח ובטח אם מדובר בדירה בעלת תשתיות ישנות יחסית. הנה כמה דרכים בעזרתן תוכלו

קרא עוד »