חיפוש

הונדה

ביטוח הונדה – כול המידע והשוואת מחירים

 מעוניינים לקבל הצעת ביטוח רכב מותאמת להונדה ? מלא את הטופס משמאל לקבל הצעות מיוחדות לביטוח סיטרואן ממספר חברות ביטוח רכב להונדה .

השירות ניתן חינם וללא התחייבות

 

ביטוח הונדה – Honda

חברת מאיר נוסדה בשנת 1967 ובין יתר עיסוקיה היא גם יבואנית כלי רכב מסוג הונדה לארץ. הונדה ידועה בדגמיה המובילים והאיכותיים ביותר, מחיריה ממוצעים, אחזקת הרכב אינה יקרה ואמינותה מוכחת לאורך שנים. להונדה סוגי רכב שונים וביטוח הונדה נעשה באמצעות סוג כלי הרכב, קריטריונים משתנים והשוואת מחירים. ביטוח הונדה ניתן גם לעשות דרך יבואנית הרכב אצל חברת מאיר.

בשנת 2009 הקימה חברת מאיר שותפות יחד עם סוכנות ביטוח רמות את "מאיר רמות, סוכנות לביטוח כללי".

סוכנות זו בין היתר מקיימת ביטוח הונדה במחירים אטרקטיביים תוך שמבטיחה מתן דגש במקרים של נזק או תאונה בבדיקה אצל מוסך מורשה של החברה וחלפים מקוריים לרכב עם סטנדרט גבוה לתקופה של עד 36 חודשים. מבטחי ביטוח הונדה ייהנו אצל סוכנות זו מהבטחות נוספות בעת קיום העסקה כמו לדוגמה: כיסוי להגנה משפטית מוגדלת, כיסוי ביטוחי מערכות מיגון לרכב, אובדן מוחלט- החל מ48% משווי הרכב.

ביטוח הונדה השוואת מחירים

מדי שנה כאשר נהגים נוטים לקיים חישוב מחדש בכדאיות המשך ביטוח רכבם והעלות הכלכלית דרך חברות הביטוח השונות, מתקיים הדיאלוג שבין ביטוח מקיף לבין ביטוח צד ג' וכיוצ"ב כשכל אותם שיקולים נובעים מערכו של הרכב לצד הסיכון התלוי וכדומה.

לחברת כלי הרכב של הונדה קיימים גם אופנועים שכידוע הינם כלי רכב בעלי רמת סיכון גבוהה יותר ממכונית. ביטוח הונדה במיוחד לאופנוענים חשוב ביותר משום שרמת הסיכון גבוהה יותר, כמו כן, להונדה כלי רכב ספורטיביים מרשימים הקורצים לכל גנבי המכוניות, ביטוח הונדה גם הוא חיוני למטרה זו.

ניתן לראות השוואת מחירי ביטוח הונדה באתרים שונים באמצעות סוכנות ביטוח שונות כשהגורמים להוזלת מחיר הביטוח הינם: כלי הרכב ורמת בטיחותו, גיליון עבירות הנהג ברכב המעיד על נהג זהיר או נהג המועד לפורענות ועוד בנוסף לחברת הביטוח עצמה ואפשרויות מתן הפוליסה שבידיה המסוגלת להציע לנהג.

ביטוח הונדה בסוכנות מאיר

יעקב שחר הינו איש עסקים בעל השליטה בחברת מאיר המייבאת את כלי הרכב מסוג הונדה לארץ. סוכנות מאיר מקיימת שיתוף פעולה עם סוכנות רמות ויחד הם מבטיחים לרוכש רכב חדש מהחברה ביטוח הונדה כללי.

בין היתר הסוכנות מציעה ביטוח הונדה לרוכש החדש שתהווה הנחה של 20%-30% מהביטוח דרך החברה, ביטוח זה נקרא בשם מאיר בנפיט.

התחייבות החברה היא במתן טיפול לרכב במוסכים מורשים וכן חליפים מקוריים בסטנדרטים גבוהים.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
כידון
5 יתרונות שלא היכרתם לקלונועית

הקלנועית הינה כלי רכב נוח המשמש לרוב אנשים מבוגרים, ומשמשת כפתרון ניידות מצוין ממקום למקום באופן נוח, מהיר ויעיל. ישנם יתרונות רבים ומגוונים לשימוש בקלנועית

קרא עוד »