חיפוש

הכירו 5 חלפים למייבש כביסה שאולי תצטרכו

מייבשי כביסה הם מכונות גדולות שעומדות בעומס רב. לרוב הן אמינות ומחזיקות שנים רבות, אבל גם מייבשים חווים תקלות. לא כל תקלה היא סיבה לקנות מייבש חדש. בעזרת חלפים למייבש כביסה, יתכן ותוכלו לתקן את המייבש בקלות ובעלות נמוכה, לבדכם או בעזרת טכנאי. לשם כך כדאי שתכירו את חמשת החלפים הבאים למייבש.

 

1 – פילטר למייבש כביסה

התפקיד של פילטר מייבש הכביסה הוא לסנן את חלקי הבד והלכלוך שיוצאים מהבגדים בתהליך הייבוש. כולנו יודעים לנקות את הפילטר אחרי כל שימוש, אבל אם הפילטר נסתם או נשבר, המייבש כולו יוצא משימוש. בסופו של דבר, הפילטר הוא חלק פשוט, בעצם מסננת, ולכן ניתן בקלות להחליף אותו לבד ולהחזיר את המייבש לתפקוד. באתרים רבים באינטרנט תוכלו למצוא חלפים למייבש כביסה שמתאימים לדגם שלכם ולהזמינם.

מסנן למייבש כביסה

 

2 – צינור ניקוז למייבש כביסה

צינור הניקוז של המייבש הוא חלק שפעמים רבות נקרע או נהרס. תפקידו הוא לנקז את עודפי המים מתהליך הייבוש. צינור הניקוז הוא חלק חיצוני ולא מכני, לכן גם החלפה שלו היא פשוטה וקלה. כדאי לבחור בצינור מותאם למייבש שלכם.

 

3 – אטם גומי לדלת

אחת התקלות הנפוצות במייבשי כביסה היא שחיקה או השתחררות של אטם הגומי בדלת. אם הדלת לא נסגרת באופן הרמטי, מייבש הכביסה יסרב לעבוד. את אטם הגומי ניתן להחליף אך דרושה עבודה קפדנית שהאטם ישב כמו שצריך על הדלת. את חלק החילוף תוכלו לרכוש בעצמכם.

 

4 – גוף חימום

גוף חימום הוא הלב של מייבש הכביסה. מייבש הכביסה מחמם את הבגדים עד להתאדות של כל המים, ואם הוא מתקלקל, כמובן שמייבש הכביסה לא יעבוד. במקרים כאלה צריך להחליף את גוף החימום בעזרת טכנאי מקצועי. את בחירת גוף החימום החדש תוכלו לעשות בעצמכם, או לבצע השוואת מחירים לחלק החילוף בשביל לבצע את התיקון הזול ביותר.

גוף חימום

 

5 – רצועה

רצועה היא החלק המעביר את הסיבוב שיוצר המנוע אל תוף. זאת היא רצועת גומי חזקה שמחוברת בצד אחד למנוע ובצד השני לתוף של המייבש. רצועה קרועה היא אחת מ-3 התקלות הכי נפוצות של מייבשי כביסה. כאשר המייבש לא מסתובב, זה לא בהכרח אומר תקלה במנוע, ולרוב מדובר על תקלה ברצועה. גם הרצועה היא לא חלק מכני, ואפשר לקנות רצועה חלופית במחיר מאוד זול. את ההחלפה צריך לבצע מישהו בעל ידע מכני.

 

סיכום

הצגנו בפניכם 5 חלפים למייבש כביסה שיכולים לפתור תקלות רבות ולהאריך את חיי המייבש. כאשר אתם מכירים את החלפים ואת המחירים שלהם, אתם יכולים לבצע השוואה בין טכנאים שונים ובין ההצעות שלהם על החלק שאותו הם מתכוונים להתקין. בחלק מהמקרים והתקלות של המייבש, תוכלו לבצע את התיקון אפילו בעצמכם.

תקלות של מייבשי כביסה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
מערכת הדפסה והחלה
מה היא מערכת print & apply?

בחלק ניכר מהתעשייה, אנחנו מוצאים את עצמנו לא פעם נדרשים להדביק תוויות על גבי אריזות או מוצרים שונים. התוויות הללו חשובות כיון שהן מספקות מידע

קרא עוד »