תפריט

הנזקים שלא עושים ביטוח ועד בית

משפחה

במידה והנכם ועד הבית ואתם לא מבצעים ביטוח ועד בית, אתם חשופים לנזקים עצומים הן מבחינה כספית והן מבחינה נפשית. מהם הנזקים אשר ייגמרו לכם כתוצאה מאי רכישה של ביטוח ועד בית? להלן הפרטים.

ועד בית – אחראיות גדולה אשר עשויה להסב לכם נזק משמעותי במידה ואין לכם ביטוח ועד בית

אין כל עוררין על כך כי ועד הבית מהווה את הגורם המנהל של בניין משותף, ומשום כך נושא על כתפו אחראיות לא מועטה, בייחוד כאשר מדובר בבניין רב קומות בו מתגוררים עשרות עד מאות דיירים. למעשה, אם בעבר וועד הבית היה אחראי על גבייה של כספים בעבור ניקוי הבניין ותחזוקה בעת הצורך, כיום ישנם לא מעט אלמנטים אשר הם בתחום האחראיות של הוועד, והם כוללים גם מקרים בהם דיירים נפלו ונפצעו כתוצאה מרשלנות אשר התרחשה לכאורה בבניין. זאת ועוד, רבים מוועדי הבית אינם מודעים לעובדה כי הם חשופים לתביעה אישית כנגדם אשר עשויה להוביל לתסבוכת משפטית וכספית אדירה, ולכן ישנה חשיבות עליונה להתקשרות עם חברה מקצועית אשר מציעה לכם ביטוח ועד בית אשר יכסה אתכם מפני נזקים עצומים אשר עשויים להתרחש במידה ואינכם מחזיקים בביטוח מסוג זה.

איש ביטוח

ביטוח ועד בית – מהו כולל?

מתוקף האחראיות של וועד הבניין לניהול, ישנה חשיבות כאמור לרכישה של ביטוח ועד בית. ביטוח ועד בית הינו ביטוח בסיסי אשר ניתן בעבור וועדי בניינים ע"י חברה מקצועית לתחום הביטוח, והוא כולל כיסוי בעבור נזקי מבנה בעקבות שרפה, נזקי טבע, צנרת וחשמל, ביטוח אחראיות מעביד בעבור עובדים של הבניין (מנקה, שומר וכו'), תיקון מערכות אינסטלציה, מים, חשמל ועוד וכן כיסויים אשר ניתנים בהתאמה אישית בעבור ביטוח המבנה. חשוב לציין כי בעת רכישה של ביטוח ועד בית תוכלו לבחור את הכיסויים הרצויים לכם כמו גם הרחבות נוספות, אולם יש לקחת בכובד ראש את ההחלטה ולהתקשר רק עם חברה מקצועית אשר מעניקה שירות מיומן, זמין וכזה אשר נעשה בשקיפות מלאה, כך שתוכלו להיות בראש שקט כי לכל צרה שלא תתרחש תוכלו להיות מוכנים וערוכים מבחינה ביטוחית. ההשקעה הכספית אשר נדרשת מכם היא כדאית לכל הדעות, וזאת כאמור לאור הנזקים האדירים אשר עשויים להיגרם לכם באופן אישי במידה ואין ברשותכם ביטוח ועד בית.

מעוניינים לקבל ביטוח ועד בית במחיר הטוב ביותר? הכירו את חברת שניידר

חברת שניידר הינה חברה מצליחה ומובילה בתחומה אשר מעניקה שירות של ביטוח ועד בית למאות מבנים בכל רחבי הארץ, עם אחוזי שביעות רצון גבוהים, כל זאת לאור המחיר המשתלם וכן הליווי אשר מתבצע ע"י צוות העובדים. לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר בעבור ביטוח ועד בית, השאירו פרטים באתר בכתובת https://www.insurance-center.co.il.

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

כספומט

עבירות הונאה בישראל

עולם הפשע הוא עולם המורכב מעשרות מושגים, שביחד מגדירים את ה"אל תעשה" של החיים שלנו. בהתאם, קיימים חוקים שלפיהם יש לאכוף את ההתנהגויות השונות של

ספר משפטים

איך לבחור נכון סוג התמחות במשפטים

במשך ארבעת השנים האחרונות הקדשתם את כל המרץ והזמן שלכם בלימודי המשפטים. עכשיו שלב הלימודים המפרך כמעט ונמצא מאחוריכם, כל מה שנשאר הוא לעשות התמחות.

גבר ואישה

חתונה באולם או הפקה בטבע – מה כדאי?

בשעה טובה החלטתם שאתם רוצים להיכנס בברית הנישואין? להפוך את הקשר שלכם להרבה יותר ממוסד, ובעיקר, לעשות חגיגה ולהזמין אליה את האנשים שאתם הכי אוהבים?