תפריט
משכנתא ראשית

הראל

בוחן לקיחת ביטוח משכנתא הראל ?

יותר מ %50 מכלל האוכלוסייה לוקחים ביטוח משכנתא בלי ייעוץ מקצועי ומפסידים עשרות אחוזים שמתבטאים לעשרות אלפי שקלים! אל תהיה חלק מהנתון הזה מלא טופס קצר לקבלת ייעוץ מקצועי בלקיחת ביטוח משכנתאהשרות ניתן חינם וללא התחייבות !

ביטוח משכנתא הראל

ביטוח משכנתא הראל נותנת לכלל האוכלוסייה במדינת ישראל ביטחון כלכלי וראש שקט לטווח הארוך במקרה של סיכונים בלתי צפויים העלולים לשבש את תשלומי החזרי המשכנתא. במידה וגם אתה בין אלה שלקחו מהבנק משכנתא, הינך נדרש לרכוש בנוסף להלוואה שקיבלת ביטוח משכנתא הראל. ביטוח משכנתא הראל מורכבת למעשה משני ביטוחים שונים הכוללים ביטוח דירה וביטוח חיים במחירים אטרקטיביים, סעיפי הרחבה וכיסויים ביטוחיים מקיפים לכל תרחיש אפשרי שלא יקרה.

ביטוח משכנתא הראל מספקת לציבור לקוחותיה הקיימים והפוטנציאליים שירות מקצועי, מיומן וזמין 24 שעות ביממה. ביטוח משכנתא הראל קשובה לצרכי לקוחותיה ולכן היא מתאימה לכל אחד מהם ביטוח משכנתא מיוחד ואישי על פי הנתונים האישיים הספציפיים של הלקוח הכוללים גיל, אזור מגורים, גובה המשכנתא, תקופת משך ההלוואה, יכולת השתכרות חודשית, אורח חייו וכדומה. ביטוח משכנתא הראל מעניק ליווי אישי ללקוח מרגע קבלת ההחלטה על צורך בהלוואת משכנתא מהבנק ועד לחתימה על פוליסת ביטוח משכנתא הראל כולל החיסכון בפרטים המייגעים של חתימות, ניירת והגשת מסמכים.

ביטוח משכנתא הראל מרכיב פוליסת ביטוח חיים ניתנת להרחבה בסעיפים הבאים: הרחבה בסעיפי נכות כללית ונכות זמנית, הרחבה בסעיפי גילוי מחלה סופנית כמו סוגי סרטן שונים ומחלות לב והרחבה בסעיפי פיטורים ואבטלה שלא מרצון. חשוב לציין כי תנאי הרחבות אלו כפופים למוסכם מראש בכתב הפוליסה ביום הרכישה.

משכנתא

ביטוח משכנתא הראל סעיפי ההרחבה:

כפי שכבר צוין לעיל קיימת אפשרות להרחיב את ביטוח משכנתא הראל מסוג ביטוח החיים בשלושה מישורים עיקריים:

ביטוח משכנתא הראל – הרחבה במקרה של נכות כללית או נכות זמנית – זהו אחד מסעיפי ביטוח החיים למשכנתא הנותן מענה ביטוחי במקרה והמבוטח מוכר על ידי המוסד לביטוח לאומי בנכות כללית או נכות זמנית. במידה וזהו המקרה הנידון חברת הביטוח משלמת לבנק את יתרת תשלומי המשכנתא עד לפירעון מוחלט של ההלוואה.

ביטוח משכנתא הראל הרחבה במקרה של פיטורים ואבטלה – אחד מסעיפי ביטוח החיים המורחב בו ניתן לקבל פיצוי ביטוחי במקרה והמבוטח פוטר מעבודתו והפך למובטל בעל כורחו על פי תנאי הפוליסה המוקדמים. במקרה זה תשלם חברת הביטוח לבנק את תשלומי המשכנתא הנותרים ותשלומי הפרמיה לביטוח המבנה והחיים.

ביטוח משכנתא הראל סעיפי הרחבה במקרה של מחלות סופניות כגון: סרטן מסוגים שונים ומחלות לב – במידה והתגלה אצל המבוטח מחלות סופניות כגון: סרטן ומחלות לב חברות הביטוח מחויבות לשלם לבנק את יתרת תשלומי המשכנתא.

חשיבותם של הרחבות אלו בסעיף ביטוח החיים הינן קריטיות שכן החוק מחייב כל לוקח משכנתא בהמשך תשלומי החזרי המשכנתא לבנק ולא משנה מה הסיבה לאי כשירותו לשלם. סעיפי ההרחבה באים למעשה לתת למבוטח שקט נפשי בעתיד כי תשלומי המשכנתא ישולמו לבנק כסדרם גם במקרה והוא לא יוכל לשלמם מסיבות המפורטות לעיל.

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

איך לבחור מומחה קידום אתרים

היום, 2019, כמעל ל70 אחוז מההקלקות בגוגל הם על התוצאות האורגניות מהעמוד הראשון, וזאת לעומת 10 אחוזים בלבד שמקבלים העמודים המקודמים באמצעות מימון. המשמעות של

האם אתה חברה פח לקידום אתרים?

הגישה הרווחת בנוגע לקידום אתרים דומה לתיפוף בדרבוקה –כולם חושבים שהם טובים בזה באופן טבעי. אבל בימינו אנו, בעוד האלגוריתמים של בינג ושל גוגל הולכים

קידום אתרים לעסקים קטנים

היום, בשנת 2019, כבר אי אפשר להתכחש לזה. כל בעל עסק, קטן וגדול כאחד, חייב לקדם את האתר שלו על מנת לממש את הפוטנציאל הגלום