תפריט
חברות ביטוח ראשית

חברות ביטוח

כול המידע אודות חברות ביטוח שונות

כיום בישראל קיימות חברות ביטוח רבות, חברות ביטוח גדולות ומפורסמות או חברות ביטוח קטנות שמבוססים יותר על לקוחות באיזור המגורים שבו הם מתקיימים או דרך רשת האינטרנט , כאשר יש חברות ביטוח קטנות רבות שבעצם הם שלוחות של חברות הביטוח הגדולות ומייצגים אותם אל מול הלקוחות שלהם בד"כ יש יותר היכרות אישי, בין המבוטח לאדם אשר משווק בעצם את חברות ביטוח אלו.

חברות ביטוח כיום מציעות מגוון רחב של ביטוחים ופוליסות שונות אשר אותם הם מציעים ללקוחות , והתחרות של חברות ביטוח אלו היא גדולה מאוד, כל חברה מציעה מחיר זול יותר ותנאים שונים , שחשוב מאוד לבדוק כשאר מנסים להשוות ביו חברות ביטוח.

עליכם לבדוק את כל ההיבטים של חברות ביטוח , לדוגמא במידה ובחרתם להצטרף לביטוח רכב בחברה מסוימת, תבדקו היטב את מחירי ביטוח הרכב המקיף , ביטוח רכב חובה והאם אפשר לקבל עלויות מוזלות על שימוש תקין כביכול שזה אומר ,ללא תביעות ,ללא תאונות, תבדוק היטב מה גובה ההשתתפות העצמית בגין נזקים , ומה החוקי שלהם לגבי תביעות חברות ביטוח, נושא שחשוב מאוד, משום שאם לא תסתכלו באותיות הקטנות שרושמות חברות ביטוח כאלו, זה יכול להיות מאוד מסוכן במצב של נזק, או רצון עזיבה ומעבר לחברה אחרת, וכדומה, כמו כן עליכם לבדוק עלויות שמציעות חברות ביטוח לדוגמא לתיקון רכב לעומת עלויות שאתם מביאים והאם זה אפשרי, משום שיש חוקים ותנאים רבים בנושאים אלו.

חברות ביטוח מציעות עוד פוליסות רבות ותנאים שונים שצריך לבדוק, חברות ביטוח מציעות גם ביטוחי חיים , ביטוח דירה, ביטוח תכולת דירה וניתן גם לעשות מספר ביטוחים בחברות שונות, כאשר את ביטוח הרכב אפשר לקבל הצעות מחברות ביטוח שונות ולסכם עם חברת ביטוח אחת, וביטוח דירה אפשר לסכם עם המבטח המקומי לדוגמא ביישוב שלכם או עם חברה אחרת שמציעה תנאים זולים, אך בדרך כלל חברות ביטוח יזילו לכם במחירים אם תסכמו על מספר פוליסות ומספר תנאיי ביטוח.

ולכן שוב, חשוב לבדוק לעומק מה מציעות חברות ביטוח ולא ליפול בפח שהרבה חברות מטמינות, ולהקפיד לקבל המלצות מחברים ומכרים שרכשו ביטוחים מחברות ביטוח אלה.

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

הגם יפיפה

אפריקה: מדריך לטיול יום מאתגר

מעוניינים לתכנן טיול יוקרתי באפריקה? ובכן, להלן המדריך המלא לטיול יום מאתגר באדיבות חברת אפריקני,החברה המובילה כיום בתחום הפקה וארגון של טיולי יוקרה ליבשת. הפרטים

דלת של בית

איך להחליף צילינדר

קיימים שלל מקרים בהם מומלץ להחליף צילינדר בבית, וחלקם הם למשל תרחישים בהם פורצים לביתנו. לאחר פריצה, אנשים מחליפים את הצילינדר של הדלת ונהנים שוב

עיצוב מיוחד

כיצד לטפל ביהלומים באופן שוטף

אחד האוספים שלעולם לא נמאס להגדיל אותו, הינו אוסף התכשיטים של כל אישה. האוסף הזה מצטבר עם השנים וכולל טבעות יהלומים, שרשראות, עגילים, טבעות זהב