חיפוש

יועץ זוגיות – מחיר

יש רשימה ארוכה של חששות שעולים לא פעם בעת חיפוש אחר יועץ זוגי. הבולטים שבהם נוגעים לקושי במציאת יועץ מקצועי ולעלות הפגישה. במדריכים הקודמים שהעלינו לרשת דנו בנושא המיקום והשעה. הפעם, יצאנו לבדוק באופן מעמיק את העלויות של ייעוץ זוגי, כדי שנוכל לסייע לכם בהתגברות על החשש האחרון שנותר – העלות. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתגלו את כל הפרטים הדרושים לכם, שיאפשרו לכם לעשות את הצעד המתבקש.

 

יש פרמטרים שקובעים את העלות הסופית

הכותרת שלעיל רומזת על העלויות המשתנות של יועצי זוגיות. נסביר בתור התחלה שכל יועץ יכול לבחור את התמחור המתאים לו בהתאם לעולה על רוחו. כך שאתם יכולים להגיע ליועץ מסוים שיגבה מכם 300 ₪ לשעת ייעוץ לצורך הדוגמא, בעוד אחר יגבה כ – 500 ₪ לשעה. לצד התמחור המשתנה, ניצבים פרמטרים נוספים שצריכים להילקח בחשבון, לדוגמא:

  • המיקום הגיאוגרפי של הייעוץ (צפון, דרום, מרכז הארץ ועוד)
  • הניסיון של המטפל

כך שבעצם, כל אחד מקוראי מדריך זה, עשוי לקבל הצעת מחיר שונה.

יועצי נישואין

מהו המחיר הממוצע לפגישה?

כאמור, מטרת המדריך הנוכחי היא להכיר לכם את העלויות העדכניות שנגבות על ידי יועצי זוגיות. לא נשאיר אתכם באוויר ונציין את העלויות הממוצעות שהגיעו לידינו על ידי מי שלקחו חלק בטיפול שכזה לאחרונה. מדובר בסכומים שנעים בין 300 ₪ ל – 850 ₪ לשעת ייעוץ. רגע לפני שנמשיך הלאה, נציין שתוכלו ליצור קשר עם  ד"ר אורית ארבל (יועצת זוגיות בעל שם מוכר בתחום) אם תרצו לקבל הצעת מחיר מדויקת שתיקבע בהתאם לצרכים שלכם.

 

טיפ חשוב: תתמקדו באיכות

עכשיו אתם מכירים בעלות של ייעוץ זוגי. בשלב זה עליכם להכיר במידע חשוב שכדאי ליישם רגע לפני שמתאמים את הייעוץ. נסביר שהעלות לעיתים עשויה להעיד על איכותו של המטפל. לכן, נמליץ להימנע מבחירה ביועץ שיציע לכם פגישה בתשלום זול מאוד.

שימו דגש על התמורה שאתם רוצים לקבל בסופו של דבר. שכן, במרבית המקרים, הפונים לייעוץ זוגי רוצים לצאת מההליך תוך קבלת כלים חיוניים שישפרו את מערכת היחסים ואת איכות החיים. מדובר בתוצאות ששווה לשלם עליהם כמה שצריך.

 

טיפ לסיום: כך תבחרו ביועץ זוגי איכותי

רגע לפני סיום המדריך, נציע לשים את עניין העלות בצד ולהתמקד בקריטריונים הבאים שיאפשרו לכם לבחור את היועץ הזוגי המתאים לכם ביותר:

  • בעל וותק רב בתחום
  • הומלץ על ידי זוגות שונים
  • זמין בשעות העבודה לייעוץ דחוף

 

השורה התחתונה

העלויות של ייעוץ זוגי משתנות בהתאם לפרמטרים שונים. עובדה זו ידועה לכם בשלב זה, כך שתצטרכו רק ליישם את הטיפ החשוב שהוצג לעיל, כדי שתוכלו להגיע בסופו של דבר ליועץ זוגי מקצועי שיבצע את עבודתו נאמנה ויאפשר לכם להגיע לעמק השווה תוך זמן קצר.

נישואים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא