חיפוש

כלוב לתוכי – 3 דברים שחייבים לשים לב אליהם

ההחלטה לאמץ תוכי לטפל בו ולטפח אותו דורשת מכן המון פועלות והתחשבות ואחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו תהיה בנוגע לכלוב של התוכי

שלכם.

במאמר הזה ניתן לכם נקודות לשים לב אליהן כשאתם קונים כלוב לתוכי, על דלת הכלוב, סורגים, פתחים שונים וכמובן הגודל, שיתאים לגודל התוכי:

 

שימו לב – דלת הכלוב

אחד הדברים החשובים ביותר כשזה מגיע לכלובים של תוכים הוא לשים לב שהדלת, הפתח המרכזי של הכלוב מתאים לגודל התוכי. לא משנה מה גודל הכלוב, למרות שבדרך כלל במידה ומדובר בכלוב גדול אז גם הדלת תהיה גדולה, לשים לב שגודל הדלת תקינה וניתן להוציא דרכה ולהכניס את התוכי שלכם ביעילות ובנוחות.

 

שימו לב – סורגים תקינים

משהו שמתפספס בקניית כלוב הוא חוסר תשומת הלב לגודל הסורגים שכן לעיתים הם עשויים להיות לא מספיק צפופים וישנם תוכים שיכולים להשתחל ממש מבעד לסורגים ולצאת לחופשי. כשאתם קונים כלוב תשדלו לשים לב אם הסורגים מתאימים לגודל התוכי שלכם וכמובן שתתייעצו עם בעל החנות או המוכר בנוגע לצרכי התוכי שלכם.

 

שימו לב – פתחים יעילים

חוץ מהפתח המרכזי שימו לב שישנם פתחים נוספים בכלוב שנועדים בשביל להוציא או להכניס את התוכי בדרכים נוספת, למשל פתח עליון, או שיהיו גם פתחים להאכלה וצרכים נוספים כמו ניקיון. לא חייב שהכלוב יהיה מורכב כולו מפתחים כמובן אמנם חשוב שיהיו פתחים יעילים כמו למשל פתח שנועד להאכלת התוכי.

 

שימו לב – גודל הכלוב

כמובן, הדבר הכי חשוב, הוא לשים לב שגודל הכלוב מתאים לגודל של התוכי שלכם. גודל הכלוב נקבע לפי האות A שמיד לאחריה מגיע מס' המגדיר את גודל הכלוב, ככל שהמספר עולה כך גם גודל הכלוב.

זהו הפקטור הכי חשוב, ואתם חייבים להתייעץ עם בעל החנות בנוגע לגודל כלוב שמתאים לסוג התוכי שלכם, שכן לא משנה כמה יעיל יהיה הכלוב, אם הגודל שלו לא יהיה מתאים, הכלוב עצמו לא יתאים.

 

לקנות כלוב לתוכי כמו שצריך:

כל הכבוד לכם שאתם מחפשים מידע באינטרנט בשביל לצבור ידע וכלים בשביל התוכי שלכם. אמנם אנחנו ממליצים לכם בחום כמובן להתייעץ עם אנשים שגם להם יש תוכים שיוכלו לתת לכם טיפים מצוינים המסתמכים על בסיס ניסיון העבר שלהם.

וכשאתם מגיעים לחנות חמושים במידע רלוונטי תוכלו לעשות דיון מקצועי ולהתייעץ בחוכמה עם המוכר על הכלוב שהכי יתאים לתוכי שלכם, וכמובן גם מבחינת מחיר שכן אתם לא צריכים להוציא כסף מיותר על כלוב שאתם לא בהכרח צריכים לתוכי שלכם.

במידה ואתם מחפשים המלצות לקניית כלוב לתוכי אתם יכולים למצוא אותם בשפע ברשתות החברתיות, בקבוצות המיועדות לגידול תוכים או כמובן לחפש מישהו שאימץ תוכי בעבר ויוכל לסייע לכם בתהליך החיפוש.

לסיכום, כשאתם קונים כלוב, תתייעצו, תדברו, שימו לב לסורגים, לפתחים והכי חשוב לגודל הכלוב. התהליך לא באמת מורכב, בטח אחרי שקראתם את המאמר הזה. שיהיה המון בהצלחה!

 

בעלי חיים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
לבחור רתמת כלב
איך בוחרים רתמה לכלב?

בחירה של רתמה לכלב מצריכה מכם היכרות בסיסית עם כמה פרמטרים חשובים. שכן, מדובר בעניין שעשוי להיראות לכם כפשוט, אך אין זה נכון. כדי שלא

קרא עוד »