חיפוש

מבשלים ונהנים: גאדג'טים שחובה בכל מטבח

כל מי שאוהב לבלות במטבח (כדי לבשל ולאפות, ולא רק כדי לאכול) יודע כי אין תחליף לכלי מטבח טובים.

סכין, מחבת ובלנדר אלו רק מעטים מהחברים הטובים ביותר של הבשלן הביתי.

כשיש כלים טובים העבודה נעשית קלה ונוחה יותר, ובהתאם האוכל טעים יותר.

מעבר לכלים הבסיסיים ישנם אינסוף דברים שיכולים לשמש את הבשלן כדי לעשות עבודתו חכמה ויעילה יותר.

בין אם זה על ידי טכנולוגיה משופרת, מתקן רב שימושי או אפילו משהו שייעודו לקישוט בלבד, כל דבר שירענן את ההתנהלות הקיימת במטבח יעזור.

בדיוק לשם כך קיימים הגאדג׳טים.

קבלו נא את הגאדג׳טים שחובה בכל מטבח:

 

גאדג׳טים של חיתוך

אמרנו שסכין איכותית היא חברתו הטובה ביותר של הבשלן, אך אל נא נפקיר את שאר החברים מתחום החיתוך. כיום יש כל-כך הרבה צורות ואופני חיתוך, וכמות הגאדג׳טים בהתאם. לחיתוך דקיק במיוחד אפשר להשתמש במנדולינה אשר פורסת את הירקות (ניתן גם להשתמש בה לא רק לירקות) בצורה דקה ביותר. טוב במיוחד לקרפצ׳יו ולכל מנה שהחיתוך הדק בה הוא הכרחי. אם ברצונכם לחתוך סלט בצורה מדויקת ויעילה, אז מכשיר לקיצוץ ירקות יהיה כלי הולם עבורכם. ואם אתם רוצים לקצוץ את הירקות קצוץ-קצוץ ללא חשיבות לגודל אחיד ועבה – אתם חייבים קוצץ ירקות עם חוט.

 

גאדג׳טים שמשפרים את היעילות במטבח

גאדג׳טים למטבח יש בלי סוף, אבל היעילים שבהם הם אלו אשר משפרים באופן משמעותי את איכות החיים במטבח, הן לבשלן והן לאכלן. למשל, במקום להכין בצקים כמו פיצות ופיתות בתנור הגדול – יהיה יותר יעיל, מהיר וחסכוני להכין זאת בתוך אופה לחם ופיצות ייעודי למטרה זו. מעתה את הטחינה שלכם לא תצטרכו לערבב בתוך קערה מגושמת אלא להכין בשייקר בייתי וממנו להזליף על סלט או על כל מה שרק תרצו. אם אתם חובבי הדרים ונוהגים לסחוט כל יום לימון או תפוז לסלט, אל תוותרו על מסחטת הדרים ידנית ויעילה במיוחד, שלא תצטרכו להפעיל כוח בשביל להשתמש בה. אפילו קיים גאדג׳ט שמכניסים למיקרוגל והוא דואג לנקיונו. יעיל כבר אמרנו?

 

גאדג׳טים בשביל ההומור

עם כל הכבוד לנוחות וליעילות, החלק הכיפי בגאדג׳טים זה ההומור שמתלווה אליהם. ניתן לכנותם ״פיצ׳פקעס במטבח״ או פשוט להבין שהם נועדו בשביל שנצחק קצת גם ברגעים בהם אנחנו מבשלים. אם אתם חושקים במתקן להפרדת חלמון הביצה מהחלבון, תצחקו לדעת שיש אחד כזה בצורת פרח, וכאשר מפרידים את הביצה החלמון משווה לו מראה של פרח עם עלי כותרת. ניתן גם למצוא מחזיק ביצים בצורה של פינגווינים, כך שהביצה היא למעשה הבטן של הפינגווינים. ואם זה לא מספיק, תוכלו תמיד להשתעשע עם מעמד בננות בצורת קוף או מסחטת לימון בצורת משפך של גינה.

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא