חיפוש

מדליה מול גביע – ראש בראש בדרך לפודיום

אתם מנהלים תחרות ספורט חשובה שתתקיים בקרוב? אם כך, אין ספק שאתם צריכים לבחור, בין היתר, את הפרס שיקבל המנצח או המנצחים.

מעבר לכך שאולי יש פרסם כספי והרבה כבוד, כמובן שהמנצח ירצה גם לקבל מדליה מפוארת או גביע, רק השאלה: איך בוחרים בין שתי האפשרויות האלה?

 

מה נהוג לתת בענף הספורט שבו תקיים התחרות?

אם אתם לא מחפשים היום מתנה לעובד שפורש או שאתם לא רוצים לתת לעובדים פרסים על הצלחה ביום ספורט אלא באמת מדובר על תחרות רצינית בספורט, צריך לעצור רגע ולבדוק את הדברים לעומק. כלומר, יש בפירוש ענפי ספורט שבהם מדליות הן הפרס שנהוג לחלק אך יש גם ענפי ספורט שבהם גביעים הם הפרס המקובל. כך למשל, אם נבדוק את הדברים לעומק, אנחנו נראה שבדרך כלל כאשר מדברים על תחרויות ריצה, מדליה היא הבחירה המקובלת. לעומת זאת, כאשר מדברים על תחרות טניס, דווקא גביעים הם הפרס שנהוג לחלק למקום הראשון, השני והשלישי.

 

איכות הפרס

מה שבטוח זה שבין אם אתם בוחרים במדליה ובין אם אתם רוצים לחלק למנצחים גביעים, יש דבר אחד שצריך להקפיד עליו, והוא: האיכות. הדבר האחרון שתרצו זה לגלות שתוך שנה או שנתיים מהיום שבו המנצח יקבל את הפרס, הוא יעלה חלודה, ייהרס או שהכיתוב עליו ימחק. יש לכך משמעות אדירה ולכן חשוב מאוד לבדוק מאיזה חומרים עשויים הפרסים שבהם אתם משקיעים. זה אפילו לא משנה אם בסך הכול מדובר על יום ספורט שאתם מארגנים לעובדים שלכם ובסופו תרצו לתת מדליות לקבוצה המנצחת. מה שבטוח זה שכאשר המוצרים האלה איכותיים, הם מחזיקים מעמד להרבה יותר שנים. אל תשכחו שמעבר לכבוד של הניצחון בתחרות כזו או אחרת, המדליות, וכך גם הגביעים, מהווים מזכרת מקסימה. לכן יש טעם להשקיע ולבחור את המוצרים האיכותיים ביותר שיש בתחום הזה, כי מה פתאום שתתפשרו על פחות מזה?

 

מאיפה מזמינים מדליות וגביעים מעוצבים ואיכותיים?

אתם מתלבטים לאן לפנות לצורך הזמנת הפרסים שבהם אתם בוחרים? ראיתם כמה חנויות שעוסקות בתחום הזה וכעת אתם רוצים לבחור את הטוב ביותר? כדאי שתדעו שהיום אתם לא נדרשים אפילו לצאת מהמשרד כדי לקבל את ההחלטה החשובה הזאת. למען האמת, אם תעשו חיפוש אונליין, תוכלו למצוא חנויות שונות שמאפשרות לכם לבצע את הזמנת הפרסים הללו ישירות בצור מקוונת. זה כדאי כי כך תוכלו לשבת בנחת, לבדוק כל פרט אודות המדליות או הגביעים שבהם אתם בוחרים ולשלם בהם את הכיתוב הרצוי לכם. לרוב המחירים של המוצרים האלה גם יהיו קצת יותר זולים אם תזמינו אותם בצורה מקוונת, כך שגם במובן הזה כדאי לקחת בחשבון את האפשרות המודרנית הזאת.

 

שלושה גביעים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
כניסה לבית
הכל על בחירת בית מזוזה מעוצב

מזוזה נמצאת ברוב הבתים בישראל, כחלק משמעותי ועיקרי בבית. לפי המצווה והדת היהודית יש לתקוע מזוזה בכל בית יהודי. המזוזה מורכבת מקלף ובית מזוזה בו

קרא עוד »
חתן
3 דרכים לקבלת ברכה מהרבי

כיום כמו בעבר, פונים אל הרבי מליובאוויטש חסידים רבים ומבקשי ישועה מכל החוגים על מנת לבקש עצה ותושיה ולהיענות בברכה. מכתבים לרבי מכונים "פדיון נפש"

קרא עוד »
עמדת שטיפת ידיים
סוגים שונים של מייבש ידיים

שנת 2020 שינתה את החיים של רבים מאתנו. אפשר לומר בוודאות שאחד השינויים המשמעותיים שבאו לידי ביטוי בשנה הזו ועדיין נותרו בחיים שלנו נוגעים לתחום

קרא עוד »