מה הן הלוואות חברתיות

הלוואות יכולות להיות מקור אמין למימון השקעות, או להשגת יעדים חשובים בחיים.

הן יכולות לשמש להתחלה של דף חדש בחיים הפיננסיים ומי שבאמת יודע איך לנהל כסף, יכול להפיק תועלת רבה מנטילת הלוואות, אבל למי שלא יודע איך לנהל את הפיננסיים שלו, הלוואות יכולות להיות הגורם שמפיל

את המשפחה, או העסק, לחובות גדולים מכדי להתמודד איתם.

אחת היוזמות המעניינות, שקמו כדי לעזור לאנשים לקחת הלוואות בתנאים הוגנים, נקראת "הלוואה חברתית".

 

לבחור בין טוב לרע

הלוואות הן אחד התחומים בחיים, שיש לו שני צדדים קיצוניים של טוב ורע.

הלוואות יכולות לעזור ברגעים קשים, לאפשר לכם להתקדם לעבר מטרה חשובה, או למשוך אתכם עוד יותר למטה, אך מצב שבו אתם לא מצליחים לשלם את החובות שלכם.

לעומת זאת, כאשר מדובר בהלוואות חברתיות ,המצב הוא קצת שונה.

אמנם מדובר על הלוואה חוץ בנקאית וזה מונח שיכול להישמע מאיים, למי שלא מכיר את התחום, אבל מדובר כאן בהלוואה חוץ בנקאית, שיש לה את כל הפוטנציאל הדרוש, כדי להיות הלוואה מהסוג הטוב.

זה שמסייע לכם לצאת ממצבים קשים, להגיע ליעדים שהצבתם לעצמכם ולעזור לכם לשפר את רמת החיים שלכם, אבל בטווח הרחוק ולא רק באופן מיידי.

הייחודיות בהלוואות חברתיות, נובעת מכך שלא מדובר על גוף פיננסי חזק, כל יכול, שמחליט אם לתת לכם הלוואה, בתנאי שזה משתלם לו. הלוואות חברתיות מאורגנות על ידי גוף, המאגד אותן וגם מרוויח מהן, אבל בקנה מידה סמלי ביותר.

 

המרוויחים הגדולים מהלוואות חברתיות

מי שמרוויח באמת מהלוואות חברתיות הם הלווים והמלווים.

המלווים הם בעצם משקיעים פרטיים, אשר בוחרים להשקיע את הכסף שלהם באפיק השקעה בטוח יחסית, ממנו הם מרוויחים תשואות צנועות, אך בטוחות, במשך פרק זמן ארוך.

הלווים, לעומת זאת, מרוויחים הלוואה בתנאים מצוינים, בריביות נמוכות, אשר ניתנת להם על ידי גוף חוץ בנקאי, נוח, לגיטימי וידידותי, אבל לא פראייר.

כדי לקבל הלוואה חברתית, הלווה צריך לעמוד בשורה של תנאים, אשר מבטיחים לגוף המלווה, כמו גם למשקיעים, אשר שמים את כספם ואת מבטחם בגוף המארגן, כי הלווה הוא אדם אמין, שיש לו את היכולת הפיננסית לעמוד בתשלומים.

המשקיעים יכולים לבחור את הלווים שמקבלים א הכסף שלהם, על תקן הלוואה כמובן. הם יכולים לפזר את הכסף שלהם בין כמה הלוואות, ממש כמו בכל תיק השקעות רגיל, וכך הם יכולים לאזן בין רווח והפסד, בין תשואות נמוכות ותשואות גבוהות וכן הלאה.

 

לסיכום

הלוואות חברתיות מאפשרות לאנשים להשקיע בתחום שבו הכסף שלהם ממש עוזר לאנשים אחרים וגם צומח, כמו בכל תחום אחר של השקעות. הלווים מרוויחים תנאי הלוואה מצוינים, גוף חוץ בנקאי לגיטימי ואמין שמפקח על התהליך ואת האפשרות לקבל הלוואה מחוץ למסגרת הלוחצת והנוקשה של הבנק.

 

הלוואה כספית

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
באותו נושא
חישוב מס
איך מגישים דו"ח מס שנתי?

דו"ח המס השנתי הוא טופס בו רשומות כל ההכנסות החייבות במס והמוכרות לצורך קיזוז מס ממקורות פרנסה כמו עבודה, שכר דירה, שוק ההון, הכנסות בחו"ל

קרא עוד »
מטבעות
3 יתרונות בלקיחת הלוואה

הלוואה היא פתרון מקובל ביותר כמעט לכל צורך אם בפן האישי משפחתי אפילו לטובת פנאי או בפן העסקי – להגשת חלומות ורעיונות יזמיים, פתרונות לבעיות

קרא עוד »
מחשבון וטפסים
המדריך המלא לחיסכון פנסיוני

חיסכון פנסיוני הוא חיסכון לימיו של האדם לאחר שפרש לגמלאות, הכסף הנצבר בחיסכון זה יהווה את הכנסתו החודשית לאחר שיסיים לעבוד, זאת לצד קצבת הביטוח

קרא עוד »
חיסכון כספי
איך אפשר לחסוך לקרן הפנסיה?

הרבה אנשים חיים כל חייהם עם השאלה, "מה יקרה בפנסיה?". פנסיה הינו מושג מפחיד, מדבר על נקודת זמן רחוקה המעלה שאלות וספקות רבות. רוב האוכלוסייה

קרא עוד »