חיפוש

לויטה מזור קנפו ושות' – משרד עו"ד שנלחם עבורכם

לויטה מזור קנפו ושות' הוא משרד המסייע לאנשים פרטיים ולעסקים לצאת מחובות וסנקציות של הוצאה לפועל. המאמר יפרט כיצד המשרד נלחם עבור החייבים ומסייע להם.

 

מתי פונים למשרד של לויטה מזור קנפו ושות'?

בין אם מדובר בעסק ובין אם באדם פרטי, ברגע שמקבלים מכתב מהלשכה להוצאה לפועל יש לפנות מידית למשרד עורכי דין הוצאה לפועל כמו לויטה מזור קנפו ושות'. לפרטים נוספים בקרו באתר https://mkadv.co.il. הפנייה הראשונית יכולה למנוע סיבוכים מיותרים, הטלת סנקציות וצבירה של ריביות ופיגורים.

 

מהן הסנקציות של ההוצאה לפועל?

כאשר צוברים חובות בסכומים גבוהים הלשכה להוצאה לפועל נכנסת לתמונה מאחר והנושים או הגופים להם חייבים נוקטים בפעולות לתביעת החובות. זה יכול לקרות כאשר לא משלמים חובות למס הכנסה, הצטברות של קנסות, אי תשלום המשכנתא באופן שוטף, מינוס גבוה בבנק, חריגה גדולה במסגרת האשראי, אי תשלום לספקים, אי תשלום משכורות, אי תשלום דמי מזונות ועוד.

ההוצאה לפועל יכולה להטיל סנקציות כמו: סגירת חשבון הבנק או האשראי, הוצאת רכוש מהבית או המשרד למכירה, עיכול מבנה המגורים או המשרד, הוצאת צו עיכוב יציאה מהארץ, הגבלה על רישיון הנהיגה וכד'.

 

איך יוצאים מהלופ הזה?

בדרך כלל נהוג לחשוב שחובות מצטברים רק אצל אנשים או בעלי עסקים המצפצפים על החוק. זוהי סטיגמה לא מדויקת מאחר שכל אדם עלול להיקלע לחובות עקב מצבים אליהם הוא נקלע מבלי יכולת לשלוט בהם. זה יכול להיות עקב מצב רפואי לקוי, אי יכולת להשתכר, עקב תאונה, החלטות לא נכונות וסיבות נוספות. לפיכך, כאשר רוצים למנוע לופ שבו החובות רק הולכים וגדלים יש לפנות למשרד עורכי דין הוצאה לפועל על מנת לקבל סיוע מיידי.

 

מה עורך דין הוצאה לפועל עושה?

מרגע הפנייה לעורך דין הוצאה לפועל בעל ניסיון ומיומנות, ניתן כבר לחוש בהקלה שאתם לא לבד מול המערכות הבירוקרטיות ולשאוב תקווה שהכל יהיה בסדר. עורך הדין פונה לממונה בהוצאה לפועל ומסדיר איתו תכנית מותאמת אישית להסדרת החובות.

במילים אחרות, בהתאם להכנסות ולהוצאות של החייבים פורסים בתשלומים את החובות ועוצרים את התפיחה שלהם מריביות ופיגורי תשלומים. לא חייבים אפילו להגיע להליך משפטי שאורך זמן רב וניתן לסגור את הסדרת החובות מחוץ לבית המשפט.

 

איך בוחרים את עורך הדין הוצאה לפועל הטוב ביותר?

כדי לדעת שאתם באמת בידיים טובות ניתן לקבל המלצות על לויטה מזור קנפו ושות' באתר המשרד ולקרוא במה הם מתמחים ומה הניסיון המקצועי שלהם. דרך האתר ניתן ליצור קשר ולקבוע פגישה בה תבדקו את הכימיה שלכם עם הצוות ותוכלו לקבל ייעוץ ראשוני מקצועי. לסיכום, אל תילחמו לבד מול הגופים והנושים, תנו למשרד של לויטה מזור קנפו ושות' להילחם עבורכם.

עורך דין

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
טופס רשלנות רפואית
המדריך לנפגעי רשלנות רפואית

חוששים כי אתם או יקיריכם נפלתם קורבן לרשלנות רפואית? חשוב מאד להכיר מספר עובדות חשובות על מנת להביא לטיפול מהיר ולפיצוי כספי לכיסוי ההוצאות הרפואיות

קרא עוד »
מה אומר חוק שירותי תעופה
מה אומר חוק שירותי תעופה

בתקופה האחרונה ישנה התעניינות רבה מצד גולשים שמבקשים להכיר את חוק שירותי התעופה מקרוב. עובדה זו הגיעה לידינו והחלטנו שלא להישאר אדישים לנוכחותה. לכן, הוצאנו

קרא עוד »
פשעי מחשב וסייבר
מה עושה יחידת הסייבר במשטרה?

בעידן שבו הטכנולוגיה הפכה לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו, עלייתם של פשעי מחשבים וסייבר הפכה לדאגה דחופה. כדי להתמודד עם האיום חסר התקדים הזה,

קרא עוד »