חיפוש

סובארו

ביטוח סובארו – כול המידע והשוואת מחירים

 מעוניינים לקבל הצעת ביטוח רכב מותאמת לסובארו ? מלא את הטופס משמאל לקבל הצעות מיוחדות לביטוח סיטרואן ממספר חברות ביטוח רכב לסובארו .

השירות ניתן חינם וללא התחייבות

ביטוח סובארו – subaru

סובארו היא חברה יפנית לייצור כלי תחבורה השייכת לחברת "פוג'י תעשיות כבדות בע"מ" שנוצרה בשנת 1953. הסובארו מיובאת לישראל על ידי חברת "יפנאוטו" ובמהרה הפכה להיות פופולאריות ביותר כשבשנות ה-80 היוותה 40% מהשוק הישראלי.

עם הזמן כשהגיעו דגמים יפניים נוספים לישראל כמו המיצובישי, ירדה הפופולאריות של הסובארו ובשנת 2007 נמכרו כ-10,000 מכוניות סובארו בארץ בלבד. ביטוח סובארו הינו חיוני לרכב מסוג זה משום בטיחות הפח ממנו ייצרו את כלי הרכב הנוטה להינזק בקלות יחסית.

ניתן לראות מגוון הצעות ביטוח סובארו רב בשוק חברות הביטוח המיועד לקהל הנרחב, המציע ביטוח סובארו נוח וזול לנהגים וחשוב לפיכך לפני ביצוע עסקת ביטוח כלשהי לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות ולבדוק אודות כדאיות העסקה ביניהן.

 

ביטוח סובארו ויותר מזה

מעבר לעובדה כי בעלי רכב מחויבים בביטוח חובה ומומלץ להתמיד בביטוח מקיף או לכל הפחות ביטוח צד ג, קיימות יתרונות והטבות לאותם מבטחי ביטוח סובארו.

חברת ב.מ.ש מרכז השירות לרכב, מספקת למקיים ביטוח סובארו בדיקה מקצועית חינם הכוללת בדיקה של מערכות הקירור, מיזוג האוויר ועוד, כל זאת בנוסף להטבות נוספות המצוינות מטעם החברה.

בשנת 2004 הציע בנק דיסקונט מימון של עד 100,000 שח בפריסה של 24 תשלומים ללקוח חדש של חברת סובארו כמו גם ביטוח 6 כוכבים המיועד לרוכשי ביטוח סובארו מחברת AIG המציע ביטוח מקיף במחיר אטרקטיבי במיוחד. בשלמה ביטוח הוצעה הנחה של 10% למבטחים המיועדים לבעלי דגמי רכבים מסוימים כשבין היתר ביטוח סובארו נכלל בשל היותו דגם מוביל בשוק.

יתרון ביטוח סובארו

סובארו קיבל בשנת 2009 את התואר של הרכב המועד ביותר לגניבות בישראל בסטטיסטיקה של 1554 גניבות בשנת 2008. נתון מרשים ומקומם כאחד וניתן לראות כי ביטוח מקיף רק הוא יכול למזער את הנזק הנגרם כתוצאה מהגניבה .

הסיבות לגניבות הללו מגוונות כמו הפופולאריות הקיימת באזורי השטחים כלפי רכבי הסובארו והצורך לשם כך בחלקי חילוף. החוק האוסר למניעת חלקי חילוף בשטחים הצליח להפחית משמעותית את מספר כמות הגנבות אך עדיין על מנת להימנע מסיכון מומלץ ביטוח סובארו מקיף לכל מקרה ייתכן.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא