תפריט
סיטרואן ראשית

סיטרואן

ביטוח סיטרואן – כול המידע והשוואת מחירים

מעוניינים לקבל הצעת ביטוח רכב מותאמת לסיטרואן ? מלא את הטופס משמאל לקבל הצעות מיוחדות לביטוח סיטרואן ממספר חברות ביטוח רכב לסיטרואן .

השירות ניתן חינם וללא התחייבות

 

ביטוח סיטרואן citroen

סיטרואן הינה חברה יצרנית משנת 1919, מייסד החברה הינו אנדרה סיטרואן. סיטרואן שאף לחקות את חברת פורד בייצור המוני של כלי רכב ועלות רכב השווה לכל נפש. מדובר כאמור בחברה שמתחילת דרכה היוותה פריצת דרך וחדשנות בהטבותיה ודרכי פעולתה. חברת דוד לובינסקי בע"מ הינם יבואני כלי רכב מסוג סיטרואן לישראל ובין יתר פועלה ניתן לקיים ביטוח סיטרואן דרכה.

ביטוח סיטרואן חשוב על מנת לבטח את הרכב במקרה של תאונה או נזק עקב גורמים שונים ובכך להימנע מסיכונים הכרוכים במרוץ הזמן לדוג' במקרים של שיטפונות ותאונות טבע הגורמות לנזק לרכב, במקרה של גניבות והשחתת הרכב כתוצאה מהגניבה או במקרים בהם פרצה דלקה ברכב.

ביטוח סיטרואן יעשה באמצעות חישוב קריטריונים של בעל הרכב ודגם הרכב שברשותו כמו גם היסטוריית הרכב לעומת הסיכונים.

איפה לעשות ביטוח סיטרואן ?

מעבר לעובדה כי ניתן לקיים ביטוח סיטרואן אצל יבואן כלי הרכב בישראל שהינה חברת דוד לובינסקי בע"מ, כאמור ישנן עוד חברות ביטוח רבות המאפשרות ביטוח סיטרואן בחברתן במחירים מוזלים ובאמצעות השוואת מחירים ניתן לראות את כדאיות העסקה המשתלמת ביותר בעבור מבטח הרכב. חברת מגדל מציעה לכל בעלי רכבי הסיטרואן בכל הדגמים פוליסת ביטוח רכב סיטרואן במקום אחד.

חברת ישראביט העובדת מול שמונה חברות ביטוח שונות מציעה לקיים ביטוח סיטרואן מוזל אצלה לעומת זאת קבוצת מדנס מציעה ביטוח סיטרואן מקיף וכולל לכל נזקי עתיד אפשריים לרכב זה.

ניתן לראות כי קיימות מגוון הצעות ושוק תחרותי רב המציע מחירים מוזלים ונוחים למבטחי הרכב ולכן רצוי לקיים השוואת מחירים בין החברות השונות קודם לכן.

https://www.youtube.com/watch?v=PWZWmrwr5KQ

כמה יעלה ביטוח סיטרואן ?

ביטוח סיטרואן נעשה על פי השוואת מחירים בסוכנויות ביטוח סיטרואן שונות הנקבעות על פי מדדים משתנים בהתאם לחברה.

עלות ביטוח סיטרואן BX GTI חובה וצד ג' בסביבות ה2600-2700 ₪ בעבור נהג חדש. קיימות הצעות רבות בשוק ויש לקיים השוואת מחירים בכדי למצוא את הפוליסה המשתלמת ביותר בעבור הנהג החדש ולפיכך ניתן לבקש הצעות מחיר בסוכנות מורשה או דרך חברות העוסקות בביטוח המעניקות שירות טלפוני או אינטרנטי למתעניינים.

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

איך לבחור מומחה קידום אתרים

היום, 2019, כמעל ל70 אחוז מההקלקות בגוגל הם על התוצאות האורגניות מהעמוד הראשון, וזאת לעומת 10 אחוזים בלבד שמקבלים העמודים המקודמים באמצעות מימון. המשמעות של

האם אתה חברה פח לקידום אתרים?

הגישה הרווחת בנוגע לקידום אתרים דומה לתיפוף בדרבוקה –כולם חושבים שהם טובים בזה באופן טבעי. אבל בימינו אנו, בעוד האלגוריתמים של בינג ושל גוגל הולכים

קידום אתרים לעסקים קטנים

היום, בשנת 2019, כבר אי אפשר להתכחש לזה. כל בעל עסק, קטן וגדול כאחד, חייב לקדם את האתר שלו על מנת לממש את הפוטנציאל הגלום