תפריט
פיז'ו ראשית

פיג'ו

ביטוח פיג'ו – Peugeot

חברת פיג'ו הינה חברה צרפתית לכלי רכב שהחלה דרכה בשנת 1810, בשנת 1890 יצרה את כלי הרכב הראשון. בשנות ה70, חברת כלי הרכב פיג'ו הייתה פופולארית מאוד בארץ וכיום קיימים בחברה מגוון דגמי כלי רכב. ביטוח פיג'ו הינו הכרחי לכלי הרכב לשם הענקת הגנה מרבית במשך הזמן מפני נזקים או תאונות.

בין אם הינך בעל מכונית פיג'ו RCZ המפוארת או בעל פיג'ו סיטרואן הקומפקטית ראוי כי תהיה בעל ביטוח פיג'ו מקיף למקרים עתידיים העלולים להיגרם בשל מגוון גורמים. חברת דוד לובינסקי בע"מ הינה החברה היבואנית של כלי רכב מסוג פיג'ו לארץ הדוגלת במצוינות, חדשנות ומתן שירות יעיל ואמין, ניתן דרך חברה היבואן לקנות ביטוח פיג'ו באמצעות חברת לוביט וליהנות משירות אמין לכל אורך הדרך.

ביטוח פיג'ו לרכב מושכר

חברת פג'ו הינה חברת כלי רכב צרפתית אשר היווסדה במאה ה-19 בידי ארמונד פיג'ו. רכבי פיג'ו ידועים באמינותם ועמידותם וקיימים אצל חברות השכרת רכבים רבות בדגמים מגוונים כגון; פג'ו 206, פג'ו 308, פג'ו בוקסר ועוד בנוסף לתשלום ביטוח פיג'ו דרכם.

ניתן לקנות מחברות אלו את המכוניות המוצעות למכירה באמצעות מכרזים שהינם בעלי שוק תחרותי ביותר.

בפברואר 2010 חברת כלי רכב פיג'ו הודיעה כי בקרוב תושק פיג'ו iOn החשמלית, מדובר בהשכרת רכב פיג'ו חשמלי בעלות מוזלת ביותר, ההשכרה תהיה מוזלת בהנחה של כ-20% ויתקיים ויתור בעלות דמי ביטוח פיג'ו לפיכך.

כאמור מדובר כרגע בהשכרת רכב מסוג זה במספר מקומות שבצרפת אך עתיד כלי הרכב המושכר הנ"ל להתפתח ברחבי אירופה וגם בארץ.

 

ביטוח פיג'ו 307

פיג'ו 307 הושקה לארץ בשנת 2001, הינה דגם קומפקטי ומרווח בעלת מנוע 1.6 ל' ו-110 כ"ס. בשנת 2005 ניתן היה לראות כי הפיג'ו 307 נדרשה לרענון מכורח הזמן המשפיע. ניתן לראות כי מכונית זו סבלה בעיקר מתקלות חשמליות ומגיעה רבות למוסכים השונים לשם תיקונים רבים ובעת קניית כלי רכב מסוג זה דרך יד שנייה או מסוכנויות ליסינג מומלץ ביותר לדרוש את ראיית היסטוריית כלי הרכב, לכן ביטוח מקיף יבטח את הנהג ככל הניתן בהפחתת העלויות השונות בקניית רכב מסוג זה המועד לתקלות רבות יותר ובכך יחסוך את עלויות התיקונים ככל הניתן.

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

הגם יפיפה

אפריקה: מדריך לטיול יום מאתגר

מעוניינים לתכנן טיול יוקרתי באפריקה? ובכן, להלן המדריך המלא לטיול יום מאתגר באדיבות חברת אפריקני,החברה המובילה כיום בתחום הפקה וארגון של טיולי יוקרה ליבשת. הפרטים

דלת של בית

איך להחליף צילינדר

קיימים שלל מקרים בהם מומלץ להחליף צילינדר בבית, וחלקם הם למשל תרחישים בהם פורצים לביתנו. לאחר פריצה, אנשים מחליפים את הצילינדר של הדלת ונהנים שוב

עיצוב מיוחד

כיצד לטפל ביהלומים באופן שוטף

אחד האוספים שלעולם לא נמאס להגדיל אותו, הינו אוסף התכשיטים של כל אישה. האוסף הזה מצטבר עם השנים וכולל טבעות יהלומים, שרשראות, עגילים, טבעות זהב