תפריט
פיז'ו ראשית

פיג'ו

ביטוח פיג'ו – Peugeot

חברת פיג'ו הינה חברה צרפתית לכלי רכב שהחלה דרכה בשנת 1810, בשנת 1890 יצרה את כלי הרכב הראשון. בשנות ה70, חברת כלי הרכב פיג'ו הייתה פופולארית מאוד בארץ וכיום קיימים בחברה מגוון דגמי כלי רכב. ביטוח פיג'ו הינו הכרחי לכלי הרכב לשם הענקת הגנה מרבית במשך הזמן מפני נזקים או תאונות.

בין אם הינך בעל מכונית פיג'ו RCZ המפוארת או בעל פיג'ו סיטרואן הקומפקטית ראוי כי תהיה בעל ביטוח פיג'ו מקיף למקרים עתידיים העלולים להיגרם בשל מגוון גורמים. חברת דוד לובינסקי בע"מ הינה החברה היבואנית של כלי רכב מסוג פיג'ו לארץ הדוגלת במצוינות, חדשנות ומתן שירות יעיל ואמין, ניתן דרך חברה היבואן לקנות ביטוח פיג'ו באמצעות חברת לוביט וליהנות משירות אמין לכל אורך הדרך.

ביטוח פיג'ו לרכב מושכר

חברת פג'ו הינה חברת כלי רכב צרפתית אשר היווסדה במאה ה-19 בידי ארמונד פיג'ו. רכבי פיג'ו ידועים באמינותם ועמידותם וקיימים אצל חברות השכרת רכבים רבות בדגמים מגוונים כגון; פג'ו 206, פג'ו 308, פג'ו בוקסר ועוד בנוסף לתשלום ביטוח פיג'ו דרכם.

ניתן לקנות מחברות אלו את המכוניות המוצעות למכירה באמצעות מכרזים שהינם בעלי שוק תחרותי ביותר.

בפברואר 2010 חברת כלי רכב פיג'ו הודיעה כי בקרוב תושק פיג'ו iOn החשמלית, מדובר בהשכרת רכב פיג'ו חשמלי בעלות מוזלת ביותר, ההשכרה תהיה מוזלת בהנחה של כ-20% ויתקיים ויתור בעלות דמי ביטוח פיג'ו לפיכך.

כאמור מדובר כרגע בהשכרת רכב מסוג זה במספר מקומות שבצרפת אך עתיד כלי הרכב המושכר הנ"ל להתפתח ברחבי אירופה וגם בארץ.

 

ביטוח פיג'ו 307

פיג'ו 307 הושקה לארץ בשנת 2001, הינה דגם קומפקטי ומרווח בעלת מנוע 1.6 ל' ו-110 כ"ס. בשנת 2005 ניתן היה לראות כי הפיג'ו 307 נדרשה לרענון מכורח הזמן המשפיע. ניתן לראות כי מכונית זו סבלה בעיקר מתקלות חשמליות ומגיעה רבות למוסכים השונים לשם תיקונים רבים ובעת קניית כלי רכב מסוג זה דרך יד שנייה או מסוכנויות ליסינג מומלץ ביותר לדרוש את ראיית היסטוריית כלי הרכב, לכן ביטוח מקיף יבטח את הנהג ככל הניתן בהפחתת העלויות השונות בקניית רכב מסוג זה המועד לתקלות רבות יותר ובכך יחסוך את עלויות התיקונים ככל הניתן.

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

חברת שליחויות

חברת שליחויות או שליח פרטי?

אם גם אתם מתלבטים בין חברת שליחויות לשליח פרטי ושוברים את הראש מה הכי ישתלם עבורכם, איפה תקבלו שירות אישי ומוקפד ומה ישרת את האינטרסים

זוגיות מוצלחת

הכול על פיקאפ

חיי הרווקות הסוערים כוללים גם ערבים חד פעמיים. על מנת שהם יהפכו לטובים ביותר ומשופרים, כל שעלייך לעשות הוא לרכוש את התרופות הטבעיות של חברת

עיר טירות

מסמכים חשובים לקראת הטיסה לפראג

פראג מהווה את אחד היעדים הבולטים לחופשה בחו"ל, ולכן יש להתכונן מראש למסמכים אותם תצטרכו להגיש. להלן כל הפרטים מפי המומחים של חברת קושר בוקינג.

חוות דעת

אבחונים – המדריך המלא

בשנתיים האחרונות סוערת מדינת ישראל בעקבות המקרה של אמיר פרישר גוטמן ז"ל, אשר משפחתו טוענת כי נפל פגם באבחון המחלה שלו. לא מדובר במקרה בודד,