פיג'ו

ביטוח פיג'ו – Peugeot

חברת פיג'ו הינה חברה צרפתית לכלי רכב שהחלה דרכה בשנת 1810, בשנת 1890 יצרה את כלי הרכב הראשון. בשנות ה70, חברת כלי הרכב פיג'ו הייתה פופולארית מאוד בארץ וכיום קיימים בחברה מגוון דגמי כלי רכב. ביטוח פיג'ו הינו הכרחי לכלי הרכב לשם הענקת הגנה מרבית במשך הזמן מפני נזקים או תאונות.

בין אם הינך בעל מכונית פיג'ו RCZ המפוארת או בעל פיג'ו סיטרואן הקומפקטית ראוי כי תהיה בעל ביטוח פיג'ו מקיף למקרים עתידיים העלולים להיגרם בשל מגוון גורמים. חברת דוד לובינסקי בע"מ הינה החברה היבואנית של כלי רכב מסוג פיג'ו לארץ הדוגלת במצוינות, חדשנות ומתן שירות יעיל ואמין, ניתן דרך חברה היבואן לקנות ביטוח פיג'ו באמצעות חברת לוביט וליהנות משירות אמין לכל אורך הדרך.

ביטוח פיג'ו לרכב מושכר

חברת פג'ו הינה חברת כלי רכב צרפתית אשר היווסדה במאה ה-19 בידי ארמונד פיג'ו. רכבי פיג'ו ידועים באמינותם ועמידותם וקיימים אצל חברות השכרת רכבים רבות בדגמים מגוונים כגון; פג'ו 206, פג'ו 308, פג'ו בוקסר ועוד בנוסף לתשלום ביטוח פיג'ו דרכם.

ניתן לקנות מחברות אלו את המכוניות המוצעות למכירה באמצעות מכרזים שהינם בעלי שוק תחרותי ביותר.

בפברואר 2010 חברת כלי רכב פיג'ו הודיעה כי בקרוב תושק פיג'ו iOn החשמלית, מדובר בהשכרת רכב פיג'ו חשמלי בעלות מוזלת ביותר, ההשכרה תהיה מוזלת בהנחה של כ-20% ויתקיים ויתור בעלות דמי ביטוח פיג'ו לפיכך.

כאמור מדובר כרגע בהשכרת רכב מסוג זה במספר מקומות שבצרפת אך עתיד כלי הרכב המושכר הנ"ל להתפתח ברחבי אירופה וגם בארץ.

 

ביטוח פיג'ו 307

פיג'ו 307 הושקה לארץ בשנת 2001, הינה דגם קומפקטי ומרווח בעלת מנוע 1.6 ל' ו-110 כ"ס. בשנת 2005 ניתן היה לראות כי הפיג'ו 307 נדרשה לרענון מכורח הזמן המשפיע. ניתן לראות כי מכונית זו סבלה בעיקר מתקלות חשמליות ומגיעה רבות למוסכים השונים לשם תיקונים רבים ובעת קניית כלי רכב מסוג זה דרך יד שנייה או מסוכנויות ליסינג מומלץ ביותר לדרוש את ראיית היסטוריית כלי הרכב, לכן ביטוח מקיף יבטח את הנהג ככל הניתן בהפחתת העלויות השונות בקניית רכב מסוג זה המועד לתקלות רבות יותר ובכך יחסוך את עלויות התיקונים ככל הניתן.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google
באותו נושא
אופנועי הונדה – סקירה מלאה

חברת הונדה היא מוכרת לכולנו, וגם בתחום האופנועים – היא מייצרת כלי רכב העונים לצרכים שונים. בשוק האופנועים – הונדה מהווה שם נרדף לאיכות, והכלים

קרא עוד »
אופל אדם – בחירה חכמה

אם ברצונכם לרכוש רכב אשר ימשוך את כל המבטים, יחסוך לכם בדלק ויהווה אלטרנטיבה לעולם העירוני – אין כל ספק כי אופל אדם הוא הרכב

קרא עוד »
התקן תדלוק אוניברסלי

התקן התדלוק האוניברסלי אשר נכנס לשימוש הופך את חווית התדלוק לקלה, פשוטה ויעילה באמצעות חיישן מיוחד. עדיין לא החלפתם? הגיע הזמן! מהו התקן תדלוק אוניברסלי?

קרא עוד »