חיפוש

פתרונות למניעת שפיכה מוקדמת במאה ה-21

20% מהגברים לפחות סובלים משפיכה מוקדמת (נקראת גם שפיכה מהירה). מדובר באחת הבעיות הנפוצות ביותר בתפקוד המיני, שתגיע זמן קצר אחרי החדירה או אחריה, באופן חסר שליטה ושגורם לתסכול אצלו ואצל בת הזוג, לעתים עד כדי קשיים בזוגיות. אז אילו פתרונות קיימים למניעת שפיכה מוקדמת במציאות החיים המפותחת והמשוכללת שלנו?

 

שפיכה מוקדמת: למה זה קורה בעצם?

רובנו קושרים בעיות במיניות למצבים רגשיים מורכבים, אבל האם ידעתם שהבסיס לשפיכה מוקדמת הוא למעשה מולד לחלוטין? מדובר בקבוצת גברים שתחווה שפיכה מוקדמת בכל מגע מיני, לעתים כבר מקיום היחסים הראשונים ולעתים בהמשך החיים. שפיכה מוקדמת ושניונית לעומת זאת, מאפיינת את קבוצת הגברים שהייתה להם שפיכה תקינה, שבנסיבות מסוימות הפכה למוקדמת. קיימות מספר סיבות לתופעה:

  1. מרכיבים פסיכולוגיים – לאורך ההיסטוריה סברו פסיכולוגים כי שפיכה מהירה היא תוצאה של הרגל רע. במקרה כזה הגבר חווה לחץ להתגלות, אשמה, דיכאון, חרדה או ביישנות. כיום ידוע כי התופעה מתרחשת גם בעת תקשורת לא טובה בין בני זוג, מטען שלילי ודאגות בתחומי העבודה, הפיננסיים והמשפחה.
  2. מרכיבים פיזיולוגיים – כיום ידוע כי חלק גדול מהמקרים של שפיכה מוקדמת מהווים הפרעה מולדת במערכת העצבים המרכזית, השולטת על מנגנון השפיכה. בנוסף, ייתכן שהבעיה נגרמה עקב מחלה כמו דלקת כרונית בערמונית, פגיעה עקב חבלה או ניתוח, שינויים הורמונליים וגם סוכרת.
  3. מרכיבי גיל – ידוע שבגילאים מבוגרים מופיעה תופעה מתגברת של שפיכה מוקדמת, לצד ירידה באיכות ובעוצמת הזקפה.

 

איך מטפלים בשפיכה מוקדמת?

אין ספק כי הטיפול בתופעה מאתגר ולעתים גם ממושך. פתרונות קסם לא קיימים כאן ולכן צריך להיעזר בסבלנות ולפעמים גם בראש פתוח. יכול להיות שיתאים דווקא שילוב בין מספר פתרונות, למשל טיפול תרופתי יחד עם פנייה לטיפול אצל סקסולוג או מטפלת רגשית. מומלץ לגשת לטיפול פסיכולוגי כאשר השפיכה לא ניתנת לשליטה, כלומר שהגירוי המיני בשיאו ואין אפשרות לעצור את המצב.

במקרה כזה, אפשר ללמוד כיצד לזהות את התחושה של "כמעט" שפיכה כדי לעכב אותה ולשלוט בה. קיימות כמה שיטות שאפשר לתרגל כדי להימנע משפיכה מהירה, חלקן דורשות את השתתפות בן/ בת הזוג. אחת השיטות לדוגמה, מלמדת את בני הזוג לחדול מהגירוי המיני לגמרי ברגע שמתקרבת תחושת השפיכה. אפשרות נוספת ונפוצה לטיפול היא מריחה של קרם או התזת ספריי שאמורים להפחית בגירוי ולדחות את השפיכה.

עם השימוש הנכון, ניתן להרוויח הנאה מושלמת ועדיין לשלוט בתזמון השפיכה. ניתן להשיג תרופות שכאלה במרשם רופא והן כמובן דורשות בדיקות ומעקב רפואי. אפשרות אחרת תהיה לרכוש את החלופה הטבעית והמוצלחת שלהן, המופקת מרכיבים טבעיים בלבד ומאושרת לשימוש מטעם משרד הבריאות, ללא צורך במרשם רופא.

 

פתרון טבעי ואיכותי לשפיכה מוקדמת

באתר אקסטרה סייז המתמחה במוצרים טבעיים לחיזוק ושיפור האון הגברי תמצאו גם את הפתרון האורגני המושלם למצבי שפיכה מוקדמת, שיעכב את השפיכה ובכך ימקסם את ההנאה והסיפוק שלכם ושל בני הזוג.

שפיכה מוקדמת

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
סוחר בפוקר
מה תפקידו של הדילר במשחק פוקר?

סוחר פוקר מספק שירותים למשחקים שהוקצו בשולחן משחקים של פוקר, בהתאם למדיניות ולנהלים שנקבעו. לדילר יש ידע מעולה בפוקר והם חייבים לשמור על פעולותיהן מדויקות

קרא עוד »
גירוי מיני
איך משתמשים בקמגרה?

אם גם אתם סובלים מאין אונות, ודאי שמעתם על תרופות כמו ויאגרה ודומותיה. בשנים האחרונות גברים שסובלים מאין אונות עוברים להשתמש יותר ויותר בתחליף טבעי

קרא עוד »
חַשׂפָנִית
כמה מרוויחה חשפנית?

בירור קצר במילות החיפוש הנפוצות ביותר בגוגל יביא אתכם להבנה שכולם רוצים לדעת הכול על חשפניות. בדקנו את הנושא מקרוב וגילינו שהחיפושים הנפוצים בנושא נוגעים

קרא עוד »
חַשׂפָנִית
האם זה חוקי להזמין חשפנית?

אחת השאלות הנפוצות ביותר ברשת שנוגעות לתחום החשפנות מתחברת בעיקר לפן החוקי. שכן, מדובר בעניין מורכב שגברים ונשים רבים לא יודעים כלל אם הוא נחשב

קרא עוד »