תפריט
יהלום

קניית יהלומים

אם אתם עומדים כעת בפני רכישה של יהלומים, ישנם מספר צעדים הכרחיים שעליכם לעשות בכדי  להימנע מעוגמת נפש. מהם? המומחים של מיליון יהלומים, החברה המובילה בענף היהלומים בישראל מסבירים.

קניית יהלומים – טעויות שכמעט כולם מבצעים

קניית יהלומים היא רכישה סטנדרטית אשר מתבצעת באופן יום יומי. שוק היהלומים בישראל מגלגל מיליוני שקלים בשנה, אולם לצערנו אנו עדים ללא מעט מקרים אשר מתפרסמים בתקשורת ובהם נמסר כי אזרחים נעקצו ע"י שרלטנים אשר מכרו להם יהלומים מזויפים. לא מדובר בתופעה בודדת, אלא היא נפוצה מאוד וזאת לאור הפיתוי של רבים לרכישה של יהלומים בעלות אטרקטיבית. על כן, מדובר בטעות שכיחה אשר ניתן להימנע ממנה ע"י ביצוע של מספר פעולות פשוטות. המומחים של מיליון יהלומים חנות יהלומים בבורסה, מציגים לכם כעת את הצעדים שעל כל אחד לבצע בטרם הוא מבצע את הרכישה החשובה הזו:

תכשיט לב

  • קבלת אחראיות לכל החיים – חנות אשר מכבדת את עצמה ואת לקוחותיה תעניק לכם תעודת אחראיות לכל החיים, בגין טיפול ביהלומים. למעשה, מאחר ורובנו עונדים יהלומים לאורך רוב היום התכשיט חשוף לשריטות ומכות, כמו גם לעיתים נדרש להתאמה מחדש של התכשיט ועל כן חשוב לדרוש לקבל תעודת אחראיות לכל החיים, כך שתוכלו להיות בטוחים שרכשתם בחנות אחראית ואמינה אשר תספק לכם את השירות המקצועי ביותר.
  • תעודה גמלונית – תעודה גמלונית מספקת לכם את האישוש כי אכן היהלומים שרכשתם הם יהלומים אמייתים. מדובר בסף חובה בענף היהלומים, ולכן בדקו היטב כי במעמד הרכישה אתם מקבלים תעודה אשר חתומה ע"י גאולוג (מומחה ליהלומים) מוסמך.
  • השוואת מחיר – ענף היהלומים בשנים האחרונות משנה את פניו לאור כניסתן של לא מעט חברות אשר מספקות יהלומים במחיר אטרקטיבי מאוד. לכן, מומלץ לבצע חקר שוק מבין החברות השונות ולבדוק מי החברה אשר מעניקה לכם את המחיר הטוב ביותר, בהתאמה לגודל היהלום, רמת הניקיון והחיתוך. זכרו: הצעת מחיר נמוכה ממחיר השוק היא בגדר נורה אדומה, זאת לאור העובדה כי יהלום הוא חומר גלם חזק ביותר אשר בעבורו נדרש לשלם סכום לא מבוטל, ברוב המקרים.
  • קבלת המלצות – מדובר בפרקטיקה אשר מתאימה לכל שלב של רכישה בחיים, ובפרט בתחום של יהלומים. בדקו היטב כי לחנות ממנה אתם רוכשים יהלומים יש המלצות מגולשים, זאת משום שמדובר באינדיקציה טובה לגבי רמת השירות, רמת המקצועיות כמו גם הליווי בתהליך של הרכישה. בנוסף, מומלץ להיוועץ עם חברים ובני משפחה אשר רכשו יהלומים, וזאת על מנת להימנע ממצב בו אתם רוכשים יהלומים ממקום שאיננו מוכר.
  • ליווי של יהלומן מוסמך – על מנת שתוכלו לבצע את הרכישה בצורה הטובה ביותר, בדקו היטב כי אתם מלווים ע"י יהלומן מוסמך אשר לו וותק בתחום.

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

איך לבחור מומחה קידום אתרים

היום, 2019, כמעל ל70 אחוז מההקלקות בגוגל הם על התוצאות האורגניות מהעמוד הראשון, וזאת לעומת 10 אחוזים בלבד שמקבלים העמודים המקודמים באמצעות מימון. המשמעות של

האם אתה חברה פח לקידום אתרים?

הגישה הרווחת בנוגע לקידום אתרים דומה לתיפוף בדרבוקה –כולם חושבים שהם טובים בזה באופן טבעי. אבל בימינו אנו, בעוד האלגוריתמים של בינג ושל גוגל הולכים

קידום אתרים לעסקים קטנים

היום, בשנת 2019, כבר אי אפשר להתכחש לזה. כל בעל עסק, קטן וגדול כאחד, חייב לקדם את האתר שלו על מנת לממש את הפוטנציאל הגלום