תפריט

רנו

ביטוח רנו – כול המידע והשוואת מחירים

 מעוניינים לקבל הצעת ביטוח רכב מותאמת לרנו ? מלא את הטופס משמאל לקבל הצעות מיוחדות לביטוח סיטרואן ממספר חברות ביטוח רכב לרנו .

השירות ניתן חינם וללא התחייבות

 

ביטוח רנו – renault

לואי רנו הינו מייסד חברת רנו בשלהי המאה ה-19 בצרפת. חברה זו מתהדרת באיכות כלי הרכב שלה ובהצלחתם המרבית במבחני הבטיחות. רנו היא אחת מדגמי המכוניות הראשונות שהגיעו למדינת ישראל לאחר הקמתה בשנת 1948, זאת בזכות חברת קרסו הישראלית משנת 1937.

ביטוח רנו נחשב כביטוח מהזולים ביותר המוצעים בשוק. ביטוח רנו חיוני לרכב מסוג זה וייתן הגנה במקרים של תאונה או נזק לרכב, מדובר ברכב איכותי בעל ערך רב שכאמור בכדי להגן עליו מומלץ לבטחו. ביטוח רנו נעשה באמצעות קריטריונים שונים בידי סוכנויות הביטוח כמו גיל הנהג ושנת רכבו. הביטוח המקיף מעניק כסות מלאה במקרים רבים כגון, נזק הנגרם לרכב בשל הצפה, חבלות בעת ניסיון גניבה ואף הצתה ברכב. לכן בכדי להגן על רכב איכותי בעל ערך מסוג זה מומלץ לבטחו בביטוח מקיף.

ביטוח רנו אצל קרסו

חברת קרסו ביטוחים נוסדה בשנת 1989 והינה חלק מחברת היבואן העוסקת בין היתר ביבוא רנו וניסאן לארץ.

מדובר בחברה בעלת מוניטין השמה דגש במתן שירות יעיל במקום אחד לקהל לקוחותיה. קיימים שלושה סוגי ביטוח בשוק, ביטוח חובה, מקיף וקצר.

ביטוח חובה מחייב את כל בעלי הרכב לקיימו על פי חוק ונועד למנוע נזקי גוף כתוצאה מתאונה. ביטוח רנו מקיף נותן לנהג כיסוי בעת קרות גניבה, התהפכות וכדומה כשחלקו מופנה אודות ביטוח צד ג'. החל משנת 2004 ניתן לקיים ביטוח רנו צד ג' בלבד ללא ביטוח מקיף הנותן מענה במקרה של תאונה או נזק רכוש כלפי צד שלישי.

ביטוח רנו מורשה בלבד

בעת בחירת מוסך חשוב לזכור לא לסמוך על כל מוצר המוצע לכם. כלי רכב מסוג רנו ידועים בכניסתם למוסך בקירוב של לפחות פעמיים בשנה. לבעלי רכב מסוג רנו חשוב כי יבחרו במוסך מורשה לטיפול ברכבם משום שעמידות והוראות היצרן בסטנדרטים גבוהים ואי עמידה בסטנדרטים הללו עלול לגרום נזק כבד בעלות גבוהה ביותר לכלי הרכב. ביטוח רנו הוא בעמידת הסטנדרטים ואיכות המוצרים אותם יספק אותו מוסף מורשה ובכך יבטח את כלי הרכב.

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

גבר ואישה

חתונה באולם או הפקה בטבע – מה כדאי?

בשעה טובה החלטתם שאתם רוצים להיכנס בברית הנישואין? להפוך את הקשר שלכם להרבה יותר ממוסד, ובעיקר, לעשות חגיגה ולהזמין אליה את האנשים שאתם הכי אוהבים?

איך לבחור מומחה קידום אתרים

היום, 2019, כמעל ל70 אחוז מההקלקות בגוגל הם על התוצאות האורגניות מהעמוד הראשון, וזאת לעומת 10 אחוזים בלבד שמקבלים העמודים המקודמים באמצעות מימון. המשמעות של

האם אתה חברה פח לקידום אתרים?

הגישה הרווחת בנוגע לקידום אתרים דומה לתיפוף בדרבוקה –כולם חושבים שהם טובים בזה באופן טבעי. אבל בימינו אנו, בעוד האלגוריתמים של בינג ושל גוגל הולכים