חיפוש

שיפוץ משרדים: מרכיבים, עלויות והסכם לשיפוץ משרד מול קבלן

זה ברור, שיפוץ משרדים הינו תהליך הכולל בתוכו לא מעט בירוקרטיות, שגם עשויות להיות מאוד מורכבות עבור אנשים רבים, במיוחד עבור בעלי עסקים שנוטים להיות עמוסים עד מעל הכתפיים. אז כיצד נצלח שיפוץ משרד באופן הכי יעיל ומדויק?

כבר עכשיו, חשוב להדגיש כי במקרים שאתם רוצים לשפץ ולעצב משרד מחדש, יהיה עליכם תמיד להסתייע באנשי המקצוע הכי מומלצים והכי תותחים בעיר.

אין ספק, שיפוץ משרדים יכול לקום וליפול על אנשי המקצוע המומלצים והמקצועיים פחות. כשמדברים על אנשי מקצוע מומלצים לשיפוץ משרדים, כמובן שמדברים על קבלני שיפוצים, הנדימנים, שיפוצניקים, חברות הקמת גינות חיות ומלאכותיות, מעצבי פנים ועוד. בהצלחה, מתחילים לשפץ את המשרד.

 

אז היכן נתחיל בשיפוץ המשרד?

קודם כל, אנחנו ממליצים להתחיל בעלויות ובהצעות המחיר, שניתן לקבל כיום, בעידן הדיגיטלי, דרך פורטלים שונים באינטרנט. כיצד זה עובד? אתם משאירים את הפרטים שלכם, ולאחר מספר דקות אתם מקבלים הצעות מחיר לטלפון הנייד מקבלנים מומלצים למטרת השיפוץ שלכם. 

מה יכלול השיפוץ של המשרד? ובכן, זה לגמרי תלוי בכם וברצונות שלכם מהשיפוץ והעיצוב של המשרד. אתם יכולים לשלב אלמנטים של בניית גבס בשיפוץ, מה שגם יוזיל את השיפוץ וגם יוביל אותו להסתיים מהר יותר.

 

בנייה בגבס היא מהירה יותר ולא פחות איכותית

כידוע לכולנו, בנייה בבטון בדרך כלל אורכת זמן רב יותר מאשר בנייה בגבס. מעבר לחומרי הגלם בהם תשתמשו עבור בנייה במשרד, כדאי תמיד יהיה לקחת בחשבון גם את הנושא של צמחייה למשרדים. צמחייה למשרד יכולה להיות חיה, גם תצריך תחזוקה וגננות, אך תהיינה באפשרותכם גם לבחור צמחים מלאכותיים וצמחייה סינטטית, שלא מצריכה שום גננות ומעט מאוד תחזוקה. 

 

איזו תחזוקה צמחייה מלאכותית תצריך?

צמחים מלאכותיים מצריכים ניקוי קליל עם מטלית לחה, זה הכול בדרך כלל. כמובן שאם תמקמו פרחים מלאכותיים תחת השמש, הם ידהו מהר ויהיה צורך להחליפם. אגב, ניתן גם לרכוש עצים מלאכותיים למשרדים, כולל עצי פיקוס עם עלי משי (בדרך כלל לא יותר מ-650 ₪ – 850 ₪).

 

לעגן את השיפוץ תחת חוזה ובליווי עו"ד

בכל מקרה, בין אם אתם עורכים שיפוץ משרדים כזה או אחר, תמיד יהיה את הצורך לעגן את השיפוץ בחוק ותחת חוזה אל מול הקבלן. בכל מקרה בו אינכם מעגנים את השיפוץ בחוזה, אתם חשופים לשלל סכנות מבחינת הביטוח, אך בהחלט לא רק. 

במקרים מסוימים, אתם תסתכנו אפילו באסונות, חלילה, שמתחוללים בעקבות שיפוצים לא מקצועיים דיה. ובראש ובראשונה, הכי חשוב, להכין תוכנית עבודה מוגדרת וידועה מראש. רק בעזרת תוכנית עבודה המגדירה עלויות צפויות ותהליכי עבודה, תוכלו להעריך נכון את התהליך של שיפוץ משרדים במינימום עלויות. זקוקים לייעוץ בנוגע לשיפוץ המשרד? בהחלט כדאי!

משרד מעוצב

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
שַׁיִשׁ
כל המידע על שיש

בחירה של שיש לאמבטיה, למטבח או לכל חלל אחר בבית עלול להיות עניין מורכב אם אין לכם את הידע המקיף בתחום. בחירה שגויה שאירעה לאחרונה

קרא עוד »
מדריך לשימוש בבמות הרמה
מדריך מקוצר לשימוש בבמות הרמה

במות הרמה מהוות כלי עבודה שימושי לעבודות המשלבות גובה ונשיאת משקל. השימוש בבמות ההרמה תופס תאוצה בשנים האחרונות עקב היתרונות הרבים שלו על פני פתרונות

קרא עוד »
מכונות הרמה במפעל
אילו עבודות עושים בגובה?

היום זה נראה לנו טבעי לחיות בבניינים רבי קומות, לישון, לאכול או לעבוד בגובה של עשרות מטרים מעל האדמה. עם זאת, כדי לבנות לגובה, ובעיקר

קרא עוד »