חיפוש

5 יתרונות שלא היכרתם לקלונועית

הקלנועית הינה כלי רכב נוח המשמש לרוב אנשים מבוגרים, ומשמשת כפתרון ניידות מצוין ממקום למקום באופן נוח, מהיר ויעיל.

ישנם יתרונות רבים ומגוונים לשימוש בקלנועית וניתן למצוא סוגים שונים שלה בשוק, כל המידע במאמר הבא.

הקלנועית הינה כלי המהווה פתרון מצוין עבור האוכלוסייה המבוגרת, והיא נוחה במיוחד לשימוש. כיום השוק מציע סוגים רבים של קלנועיות כגון קלנועית ליחיד, קלנועית זוגית, ואף קלנועית מיני מתקפלת.

תוכלו להתאים את סוג הקלנועית לפי הצורך שלכם, וזה בהחלט מהווה פתרון לנוחות השימוש וצרכי המשתמש.

אם אתם בדיוק שוקלים לרכוש אחת כזו בעצמכם, המאמר הבא בדיוק בשבילכם, ריכזנו עבורכם 5 יתרונות מרכזיים לשימוש קל ונוח בקלנועית.

 

אין צורך ברישיון נהיגה

ישנו מיתוס ישן נושן אשר אומר כי יש צורך בהחזקת רישיון נהיגה תקף עבור נהיגה על קלנועית.

בין אם מעולם לא נהגתם על רכב ובין אם מעולם לא הוצאתם רישיון נהיגה – הקלנועית מאפשרת לכם לנסוע בה ללא רישיון נהיגה ואף ללא מעבר מבחן תיאוריה.

הקלנועית מותאמת לנסיעה בשכונות מגורים וכן בכל רחבי העיר, שכן יש לה מנוע די חזק המאפשר זאת.

 

תחזוקה פשוטה וזולה

כשמדובר בקלנועית, שדרוג איכות החיים אינו מצריך הוצאה גדולה כלל וכלל. הקלנועית החשמלית מבוססת על השקעה כלכלית צנועה במיוחד בהשוואה לרכישת רכב פרטי.

בנוסף, אין צורך להשקיע הרבה בתחזוקה שלה, שכן היא מבוססת על חוקים פשוטים בסגנון " עשה " ו – "אל תעשה ", ולא על בדיקות חודשיות יקרות או טיפולים חיצוניים תקופתיים.

 

חשמלית וירוקה

רבים האנשים באוכלוסיית גיל הזהב אשר מעדיפים להתנייד לרוב באמצעות תחבורה ציבורית, ושיקוליהם בעיקר כלכליים. תפעול ואחזקת רכבים פרטיים מצריכה השקעה כלכלית גבוהה וקבועה כל שנה, וזאת מבלי לשקול הוצאות דלק גבוהות, שכן תעריף הדלק בשנים האחרונות לא מפסיק לעלות.

עם הקלנועית החשמלית אין צורך בשימוש בדלק כלל וכלל, שכן היא חשמלית, כמו גם ההטענה שלה – תדירות ההטענה המומלצת הינה פעם אחת בלבד ביום.

בנוסף, שימוש בכלי חשמלי תורם משמעותית לאיכות הסביבה, שיקול ויתרון חשוב שהקלנועית מחזיקה – שכן הנושא קרוב לליבם של האוכלוסייה המבוגרת, מכיוון שהם רוצים להשאיר עולם טוב ובריא לחיות בו ליקיריהם.

כל זאת מבטיח הנאה מחיסכון כספי גדול וכן התניידות עצמאית לחלוטין וביטול התלות בתחבורה הציבורית.

 

מגיעה אתכם לכל מקום

אוכלוסיית גיל הזהב אוהבת לטייל ברחבי העולם, לכן ישנן קלנועיות רבות אשר מותאמות לצורך הפשוט הזה – השוק יודע להציע בנוסף קלנועית מתקפלת אשר יכולה לעלות איתכם למטוס, כך היא מאפשרת התניידות פשוטה וקלה בכל מקום בעולם.

 

תורם לעצמאות שלכם

הקלנועית תורמת לתחושת העצמאות שלכם ומעודדת אתכם להגיע למפגשים חברתיים רבות. בגיל הזהב תחושת העצמאות חשובה במיוחד, שכן בניגוד לכך – תחושת התלות באחרים הינה כמעט בלתי נסבלת. לפרטים היכנסו ולמדו עוד בתוך אתר רכבי אמירים.

 

 

רכבים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא