חיפוש

בנק הפועלים

בוחן לקיחת משכנתא בפועלים משכנתאות?

 יותר מ %50 מכלל האוכלוסייה לוקחים משכנתא בלי ייעוץ מקצועי ומפסידים עשרות אחוזים שמתבטאים לעשרות אלפי שקלים! אל תהיה חלק מהנתון הזה מלא טופס קצר לקבלת ייעוץ מקצועי בלקיחת משכנתא מבנק פועלים למשכנתאותהשרות ניתן חינם וללא התחייבות.

בנק הפועלים : משכן – פועלים משכנתאות

אם לא ידעתם, גם בנק הפועלים מפעיל שירותי משכנתא מתקדמים שכבר הובילו זוגות רבים ומשפחות לבית חדש או לדירה בה חפץ ליבם. רבים נהנו ממבחר מוצרי המשכנתא של בנק הפועלים והם ניתנים במיוחד עבור הלקוחות כשהם משולבים בידע , מקצוענות והרבה מאוד ניסיון שנצבר במהלך השנים. משכנתא היא מקצוע לכל דבר, ואנשי בנק הפועלים הם אנשי מקצוע שעושים עבודתם נאמנה עבור לקוחותיהם ולקוחות בנקים אחרים שבחרו משכנתא דווקא בבנק הפועלים.

בנק הפועלים – משכן פועלים משכנתאות סבור כי הבחירה במשכנתא מלווה את האדם הבוגר לאורך רוב חייו. כעושים החלטות חשובות כל כך חשוב שיעמוד מאחוריכם גב חזק, אחד כזה שיעניק לכם בטחון לאורך כל הדרך. בנק משכן ובנק הפועלים יצרו תקשורת שמועילה לכולם. הידע הפיננסי של בנק הפועלים במהלך שנות פעילותו הרבות יחד עם הידע והניסיון של בנק משכן למשכנתאות מעניקים לכם כתובת מצוינת ומהימנה לקבלת משכנתא מתאימה.

השילוב הזה מאפשר בנוסף גם היצע גדול של מסלולים ומוצרי משכנתא מגוונים המשלבים בין העולמות הפיננסי וזה של המשכנתא. כך שאם אתם לקוחות הבנק הכל משתלב בחבילה – חשבון העובר ושב, החסכונות שלכם, ההשקעות, קופו הגמל ועוד.

סוגי משכנתא שתוכלו לקבל בבנק הפועלים- משכן מתחלקים לשניים מרכזיים. הראשונה היא הלוואת הזכאות הנקבעת על ידי משרד השיכון ומכתיבה אותה מדינת ישראל. מי שקיבל זכאות מקבל עד הסכום הנקבע על ידי המשרד. זהו סיוע מכספי מדינה.

הסוג השני של משכנתא ניתן מכספי הבנק והוא מהווה המשכנתא המשלימה כלומר, הסכום הנחוץ שנותר כדי לבצע או להשלים רכישת הדירה. כאן כבר נקבעים התנאים של הבנק.

 

יועצי המשכנתא של פועלים משכן

יסבירו לכם על סוגי משכנתא שונים, שגם הם נחלקים למספר סוגים. לא תמיד פשוט להבין איזו משכנתא תתאים לצרכים הספציפיים שלכם ולעיתים אולי שילוב משכנתאות יהיה פתרון טוב. הרצון שלכם הוא לשלם פחות כסף ביותר זמן ויש לקוחות עם רצונות אחרים. בנק הפועלים- משכן נותן לכם מספר מסלולים. ישנה משכנתא הצמודה למדד, ישנם משכנתאות בריבית קבועה, משכנתא בריבית חצי קבועה, משכנתא בריבית משתנה, משכנתאות עוגן המשתנות בהתאם לאגרות החוב ועוד. עוד מסלול שמציע בנק הפועלים הוא משכנתא לא צמודה למדד בריבית משתנה והיא נושאת ריבית פריים. מדובר בהלוואה הניתנת לתקופה של עד 30 שנה.

כמו בבנקים רבים למשכנתאות, גם בנק הפועלים מציע לעיתים ובמקרים מסוימים הלוואת גישור והוא נותן אותה לתקופה שבין שנתיים לארבע שנים. מדוב בהלוואה קצרת טווח שתוכלו לקבל עד שאתם מקבלים את הכסף מהדירה או הבית הנוכחיים. בהלוואה מסוג זה נפרעים הקרן והפרשי הצמדה בסוף התקופה. את הריבית משלמים מדי חודש.

בכל מסלול שתבחרו אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים בבנק הפועלים שיימצא את נתיב המשכנתא המתאים ביותר עבורכם.

ביטוח משכנתא מבנק הפועלים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
בנק דיסקונט

בוחן לקיחת משכנתא בבנק דיסקונט משכנתאות? יותר מ %50 מכלל האוכלוסייה לוקחים משכנתא בלי ייעוץ מקצועי ומפסידים עשרות אחוזים שמתבטאים לעשרות אלפי שקלים! אל תהיה

קרא עוד »
בנק לאומי

בוחן לקיחת משכנתא ? יותר מ – 80% מכלל האוכלוסייה משלמים על המשכנתא 40% יותר ממה שהם צריכים לשלם. אל תהיה חלק מהנתון הזה! אנחנו

קרא עוד »
מזרחי טפחות משכנתאות

בוחן לקיחת משכנתא בטפחות משכנתאות?  יותר מ %50 מכלל האוכלוסייה לוקחים משכנתא בלי ייעוץ מקצועי ומפסידים עשרות אחוזים שמתבטאים לעשרות אלפי שקלים! אל תהיה חלק

קרא עוד »
הבנק הבינלאומי

בוחן לקיחת משכנתא בבינלאומי משכנתאות?  יותר מ %50 מכלל האוכלוסייה לוקחים משכנתא בלי ייעוץ מקצועי ומפסידים עשרות אחוזים שמתבטאים לעשרות אלפי שקלים! אל תהיה חלק

קרא עוד »
בנק מזרחי טפחות

בוחן לקיחת ביטוח משכנתא מבנק לטפחות מזרחי ? יותר מ %50 מכלל האוכלוסייה לוקחים ביטוח משכנתא בלי ייעוץ מקצועי ומפסידים עשרות אחוזים שמתבטאים לעשרות אלפי

קרא עוד »