חיפוש

בנק לאומי

בוחן לקיחת משכנתא ?

יותר מ – 80% מכלל האוכלוסייה משלמים על המשכנתא 40% יותר ממה שהם צריכים לשלם. אל תהיה חלק מהנתון הזה! אנחנו נדאג שפרטייך יעברו בצורה חסויה אל יועץ מקצועי למשכנתאות, אשר ייתן לך שיחת ייעוץ ויענה על שאלותייך !

השירות ניתן בחינם וללא התחייבות !

בנק לאומי למשכנתאות

בנק לאומי למשכנתאות הוא אחד הבנקים הוותיקים בתחום המשכנתא וההלוואות לדירה.

לאומי למשכנתאות הוא אחד הבנקים היחידים שפיתח שירותים מתקדמים שתפקידם הוא הפיכת נושא קבלת המשכנתא לקל ופשוט יותר. כך, גם פריסת התשלומים שלכם תהיה קלה יותר ומתאימה להכנסה מבלי לקפוץ מעל הפופיק מחד או למתוח את החזרי ההלוואה לתקופה ארוכה יותר מהנדרש.

בנק לאומי למשכנתאות יעשו הרבה מאוד סידורים בשביל הלקוח, כל לגבי רישום משכונות, טאבו, וכל עבודת הניירת. יתרון נוסף שמקנה לכם בנק לאומי למשכנתאות מלבד ייעוץ פרטני על לקיחת משכנתא הוא פסק זמן למקרי חרום. כלומר אם קצב ההחזרים החודשיים הכניס אתכם ללחץ, אל דאגה, הרימו טלפון לבנק ותקבלו פסק זמן במתן ההחזרים. כל שתוכלו להירגע ולהמשיך אחרי הפסקה קצרה. בלאומי למשכנתאות ניתן לבצע החזר חודשי קבוע בלי מדד או פריים וללא שום כאב ראש מיותר.

עוד הטבה בלעדי לבנק לאומי למשכנתאות ללוקחי משכנתא חדשה היא 0% ריבית לסכום של 50,000 ₪.

הלוואות זכאות

בנק לאומי למשכנתאות נותן לכם ליווי מרגע הוצאת תעודת הזכאות למשכנתא ועד למתן ההלוואה.

בידי הבנק הנחיות שמקבל ממשרד השיכון ומתחדשות מדי שנה. בקריטריונים שמציב המשרד נקבע מי זכאי לקבל משכנתא ובאילו תנאים. לאורם של תנאים אלה נותן הבנק את המשכנתא לזכאים.

לפני שאתם ניגשים לבנק לאומי למשכנתאות או כל בנק אחר כדי לברר זכאות, ישנם מספר תנאי מפתח. הראשון שבהם הוא הוכחה כי לא הייתה לכם דירה לפחו מ-71'. ישנם מקרים יוצאים מן הכלל אבל לא נכנס אליהם כרגע.

בנק לאומי למשכנתאות מסייע לכם לבדוק את היקף הסיוע המגיע לכם וזה נקבע לפי פרמטרים שונים. גם כאן משרד השיכון הוא שנותן את הטון וקובע את נקודות הזיכוי לפי שיטה המופיעה בספר שהוציא. בין היתר הניקוד נקבע לפי גילאי המבקשים, מספר הנפשות במשפחה כולל אחים ואחיות, כמה זמן הם נשואים וכמה ילדים יש לבני הזוג.

באופן כללי, ככל שהניקוד גבוה יותר, כך הלוואת הזכאות שלכם תהיה גבוהה יותר. המשכנתא הניתנת מתוקף הזכאות שלכם אף פעם לא תספיק לרכישת דירה ולכן בהכרח בנק לאומי למשכנתאות יעניק לכם משכנתא משלימה כדי להגיע לסכום הנדרש לרכישת הבית.

כדי לקבל את תעודת הזכאות שלכם למשכנתא מהמדינה יהיה עליכם להגיש בקשה באחד מסניפי בנק לאומי למשכנתאות. זה כרוך בתשלום עמלה. את התעודה אפשר לקבל בסניף משרד השיכון באזור המגורים שלכם.

המסמכים אותם תביאו איתכם לבנק כדי לקבל את תעוזת הזכאות הם תעודת זהות, תעודת נישואין שלכם, במקרה של הריון, מסמך המאשר את זה, אישור על שירות בצה"ל, צילום ת.ז של אחד מהאחים או האחיות ותעודת עולה אם יש. מסמכים אלה נועדו לצורך הנפקת תעודת הזכאות. מעבר לזה את המסמכים הנוספים כמו תלושי משכורת וכדומה יש להציג בהמשך לטובת תנאי המשכנתא.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
בנק דיסקונט

בוחן לקיחת משכנתא בבנק דיסקונט משכנתאות? יותר מ %50 מכלל האוכלוסייה לוקחים משכנתא בלי ייעוץ מקצועי ומפסידים עשרות אחוזים שמתבטאים לעשרות אלפי שקלים! אל תהיה

קרא עוד »
בנק הפועלים

בוחן לקיחת משכנתא בפועלים משכנתאות?  יותר מ %50 מכלל האוכלוסייה לוקחים משכנתא בלי ייעוץ מקצועי ומפסידים עשרות אחוזים שמתבטאים לעשרות אלפי שקלים! אל תהיה חלק

קרא עוד »
מזרחי טפחות משכנתאות

בוחן לקיחת משכנתא בטפחות משכנתאות?  יותר מ %50 מכלל האוכלוסייה לוקחים משכנתא בלי ייעוץ מקצועי ומפסידים עשרות אחוזים שמתבטאים לעשרות אלפי שקלים! אל תהיה חלק

קרא עוד »
הבנק הבינלאומי

בוחן לקיחת משכנתא בבינלאומי משכנתאות?  יותר מ %50 מכלל האוכלוסייה לוקחים משכנתא בלי ייעוץ מקצועי ומפסידים עשרות אחוזים שמתבטאים לעשרות אלפי שקלים! אל תהיה חלק

קרא עוד »
בנק מזרחי טפחות

בוחן לקיחת ביטוח משכנתא מבנק לטפחות מזרחי ? יותר מ %50 מכלל האוכלוסייה לוקחים ביטוח משכנתא בלי ייעוץ מקצועי ומפסידים עשרות אחוזים שמתבטאים לעשרות אלפי

קרא עוד »