תפריט
מזרחי

בנק מזרחי טפחות

בוחן לקיחת ביטוח משכנתא מבנק לטפחות מזרחי ?

יותר מ %50 מכלל האוכלוסייה לוקחים ביטוח משכנתא בלי ייעוץ מקצועי ומפסידים עשרות אחוזים שמתבטאים לעשרות אלפי שקלים! אל תהיה חלק מהנתון הזה מלא טופס קצר לקבלת ייעוץ מקצועי בלקיחת ביטוח משכנתאהשרות ניתן חינם וללא התחייבות !

ביטוח משכנתא מטפחות מזרחי

כל אוכלוסיית המדינה הנמנים על לוקחי הלוואות המשכנתא מודעים לעובדה כי ללא רכישת ביטוח משכנתא לא יוכלו לקבל את כספי המשכנתא על פי דרישת הבנק המלווה. ביטוח משכנתא טפחות מבית בנק מזרחי משלב שני ביטוחי משנה הכוללים ביטוח חיים וביטוח נכס. ביטוח המבנה או הנכס משמש כערובה לבנק לתשלום המשכנתא על מקרה עתידי בלתי צפוי שיכול למנוע מהמבוטח את היכולת לשלם באופן קבוע את החזרי תשלומי המשכנתא. פוליסות ביטוח משכנתא טפחות של בנק מזרחי כובשים את המקום הראשון בסקרי שביעות רצון הלקוחות בכל הקשור למתן הפיצוי המרבי בתחומי ביטוח שונים המעניקים פתרונות מקיפים בכל בעיה עתידית העלולה להופיע בטווח הארוך.

ביטוח משכנתא טפחות מבטיחה ללוות את לקוחותיה בכל תהליך רכישת ביטוח המשכנתא באמצעות יעוץ מקצועי הניתן על ידי מיטב המומחים בעלי ההכשרה והניסיון המתאימים בתחום ביטוחי המשכנתא, מתחילת התהליך של לקיחת המשכנתא ועד החתימה הסופית על תנאי פוליסת ביטוח המשכנתא הכולל התאמת פוליסת הביטוח לצרכיו ונתוניו האישיים של הלקוח כגון: גיל המבוטח הראשי והמבוטחים הנוספים, כושר השתכרות, גובה המשכנתא, תקופת המשכנתא, אזור מגורים וכדומה. ביטוח משכנתא טפחות מתחשבת בגורמי סיכון נוספים העלולים להיווצר בעתיד ונותנת ללקוחותיה אפשרות להוספה של הרחבות בביטוח המשכנתא מסוג ביטוח חיים להענקת רשת ביטחון וכיסוי ביטוחי מרבי בכל מצב שחס וחלילה עלול לקרות בעתיד.

ביטוח חיים מבית ביטוח משכנתא טפחות:

ביטוח משכנתא טפחות פוליסת ביטוח חיים היא פוליסת הביטוח החשובה ביותר בתוך ביטוח משכנתא טפחות של בנק המזרחי. הסיבה ברורה שכן פוליסת ביטוח חיים נותנת כיסוי ביטוחי במקרה שהמבוטח הראשי ובת זוגתו נפטרים חס וחלילה בטרם עת. במצב זה ביטוח משכנתא טפחות משלם במקום המבוטח שנפטר את שארית תשלומי החזרי המשכנתא לבנק ובכך פוטר למעשה את שאריו החוקיים מתשלום זה. ביטוח משכנתא טפחות מאפשרת לרכוש לצד פוליסת ביטוח החיים הסטנדרטית גם הרחבות המעניקות כיסוי ביטוחי נרחב יותר במקרה של אבטלה שלא מרצון, נכות כללית לצמיתות או באופן זמני ובמקרה של גילוי מחלות כדוגמת סרטן מסוגים שונים ומחלות לב. בכל המקרים הנ"ל ביטוח משכנתא טפחות היא זו שתשלם עבור המבוטח את יתרת התשלומים בהלוואת המשכנתא לבנק.

ביטוח דירה מבית ביטוח משכנתא טפחות:

ביטוח דירה של ביטוח משכנתא טפחות הינו אחד ממרכיבי ביטוח המשכנתא והוא נדרש על ידי הבנק על מנת לשמש כעירבון לבנק בתשלומי החזרי המשכנתא במקרה של נזק למבנה כתוצאה מגורמים שונים כגון: רעידת אדמה ופגעי טבע אחרים, שוד וניסיון לשוד, פריצה וניסיון לפריצה, גניבה וניסיון לגניבה. ביטוח משכנתא טפחות נותן פיצוי ללקוח בעבור פריטים קבועים בנכס כדוגמת מזגנים, כיורים, אמבטיות, חלונות, אסלות, דלתות חצר הבית ועוד. בכל האמור לעיל ביטוח משכנתא טפחות תכסה את כל הוצאות החזרי המשכנתא הנותרים לבנק.

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

איך לבחור מומחה קידום אתרים

היום, 2019, כמעל ל70 אחוז מההקלקות בגוגל הם על התוצאות האורגניות מהעמוד הראשון, וזאת לעומת 10 אחוזים בלבד שמקבלים העמודים המקודמים באמצעות מימון. המשמעות של

האם אתה חברה פח לקידום אתרים?

הגישה הרווחת בנוגע לקידום אתרים דומה לתיפוף בדרבוקה –כולם חושבים שהם טובים בזה באופן טבעי. אבל בימינו אנו, בעוד האלגוריתמים של בינג ושל גוגל הולכים

קידום אתרים לעסקים קטנים

היום, בשנת 2019, כבר אי אפשר להתכחש לזה. כל בעל עסק, קטן וגדול כאחד, חייב לקדם את האתר שלו על מנת לממש את הפוטנציאל הגלום