תפריט
משכנתאות

הבנק הבינלאומי

בוחן לקיחת משכנתא בבינלאומי משכנתאות?

 יותר מ %50 מכלל האוכלוסייה לוקחים משכנתא בלי ייעוץ מקצועי ומפסידים עשרות אחוזים שמתבטאים לעשרות אלפי שקלים! אל תהיה חלק מהנתון הזה מלא טופס קצר לקבלת ייעוץ מקצועי בלקיחת משכנתא מבינלאומי משכנתאותהשרות ניתן חינם וללא התחייבות.

הבנק הבינלאומי למשכנתאות

הבינלאומי למשכנתאות החל דרכו עוד בראשית שנות ה-20 המוקדמות, אז היה חברה ציבורית והחל לפעול כבנק רק חמש שנים מאוחר יותר.

ב-1977 הייתה זו הפעם הראשונה שהנפיק הבנק מניות לכל הציבור. שש שנים מאוחר יותר רכז הבינלאומי למעלה מ-50% מהשליטה של בנק עצמאות למשכנתאות. כיום הוא כבר מחזיק למעלה מ-80% ממניות הבנק. מדובר בבנק ייעודי לכל דבר בתחום המשכנתאות. לבנק הבינלאומי למשכנתאות מעל חמישים סניפים בישראל מדרום לצפון, והוא מציע הלוואות בהרבה מאוד מסלולים המתואמים אישית אינדיבידואלית לכל לקוח לרכישת דירה, בית קרקע, משרד, וכדומה. על לקוחותיו נמנה קהל רב מהמגזרים השונים במשק.

הבנק הבינלאומי למשכנתאות משתייך לקבוצת הבנק הבינלאומי והוא מתמחה במתן משכנתאות לכל דורש, שעומד בתנאים כמובן. אחד השירותים הייחודיים שמעניק הבנק ללקוחותיו וגם ללקוחות בנקים אחרים שהחליטו ליטול את המשכנתא שלהם בבנק הבינלאומי למשכנתאות, הוא שירות מוקד טלפוני המאויש על ידי מיטב היועצים ומומחי המשכנתאות בישראל. באמצעות הבנקאים הללו תוכלו לקבל את כל המידע אודות ההלוואה הכי טובה בשבילך ואת כל המידע הכללי אודות משכנתא בכלל.

לאחרונה יצא הבנק הבינלאומי למשכנתאות במבצע המכונה "ארץ הגליל". במסגרת המבצע נוצר שיתוף פעולה בין הבנק הבינלאומי למשכנתאות לבין חברת הבנייה דקל א.ח.ר. שתי הקבוצות הללו מציעות משכנתאות בתנאים טובים ויוצאי דופן עבור קניית יחידו דיור בפרויקטי בנייה באזור הגליל. אחת ההטבות המשמעותיות שהעניק הבינלאומי למשכנתאות הוא הלוואת גישור למשך שנתיים בסכום של כ-400,000 ₪ ובנוסף עוד 150,000 ₪ לעשר שנים ללא ריבית אבל עם הצמדה למדד של הקרן. יתרון נוסף שהעניק הבינלאומי למשכנתאות במבצע זה הוא פטור מעמלת פירעון מוקדם גם בהלוואה הראשונה וגם בקטנה יותר.

כדאי לשים לב למבצעים בהם יוצא הבנק הבינלאומי למשכנתאות לטובת לקוחותיו ולטובת זוגות צעירים המבקשים משכנתא.

משכנתאות 2

הבינלאומי למשכנתאות – ייעוץ מהרגע הראשון

יועץ המשכנתא של הבינלאומי למשכנתאות ימסור לכם את כל האפשרויות להלוואה. כלומר את כל המסלולים, התנאים, כמה תצטרכו להחזיר, במשך כמה שנים, האם יש לכם זכאות מהמדינה למשכנתא ומה קורה עם המשכנתא המשלימה. בהמשך אתם מקבלים אישור מהבנק עבור לקיחת המשכנתא והוא יכלול בין היתר את תקרת הסכום המאושר על ידי הבנק עבור ההלוואה שאתם הולכים לקבל. כלומר מהו סכום המקסימום לו אתם יכולים לצפות, התנאים לקבלת המשכנתא לפי מסלולים שונים. האם היא תהיה צמודה לממד, ריבית קבועה, ריבית משתנה ותנאים נוספים.

הבינלאומי למשכנתאות צבר רזומה רב בתחום ההלוואות לדירות, לכן תוכלו להרגיש בטוחים בידיו של יועץ המשכנתאות ולסמוך על הצוות של הבינלאומי כי הם יפרשו בפניכם את האפשרויות הטובות ביותר עבור המשכנתא שלכם. תוכלו לראות את כל המסלולים, התנאים ויחד תבצעו את החישוב שיביא אתכם למשכנתא המתאימה ביותר ליכולות שלכם.

צור עמנו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

חברת שליחויות

חברת שליחויות או שליח פרטי?

אם גם אתם מתלבטים בין חברת שליחויות לשליח פרטי ושוברים את הראש מה הכי ישתלם עבורכם, איפה תקבלו שירות אישי ומוקפד ומה ישרת את האינטרסים

זוגיות מוצלחת

הכול על פיקאפ

חיי הרווקות הסוערים כוללים גם ערבים חד פעמיים. על מנת שהם יהפכו לטובים ביותר ומשופרים, כל שעלייך לעשות הוא לרכוש את התרופות הטבעיות של חברת

עיר טירות

מסמכים חשובים לקראת הטיסה לפראג

פראג מהווה את אחד היעדים הבולטים לחופשה בחו"ל, ולכן יש להתכונן מראש למסמכים אותם תצטרכו להגיש. להלן כל הפרטים מפי המומחים של חברת קושר בוקינג.

חוות דעת

אבחונים – המדריך המלא

בשנתיים האחרונות סוערת מדינת ישראל בעקבות המקרה של אמיר פרישר גוטמן ז"ל, אשר משפחתו טוענת כי נפל פגם באבחון המחלה שלו. לא מדובר במקרה בודד,